Liga Amatorskich Klubów Piłkarskich

Zostań sędziąLiga Amatorskich Klubów Piłkarskich prowadzi nabór na sędziów w naszych rozgrywkach. Już teraz możesz rozpocząć swoją przygodę z gwizdkiem! Nie czekaj, zgłoś się do nas!

Kogo szukamy?
Przede wszystkim osób chętnych. Nie wymagamy stuprocentowej dyspozycyjności - obsady sędziowskie są ustalane elastycznie. Nie wymagamy także posiadania ukończonego kursu PZPN - sami oferujemy podstawowe szkolenie w zakresie Przepisów Gry i wytycznych dla arbitra w LAKP. Wystarczy posiadać elementarną wiedzę o futbolu i nie bać się wyzwania.

Co nas czeka?
W najgorszym wypadku krótka przygoda z gwizdkiem, którą można w każdej chwili zakończyć. W najlepszym razie wieloletnia kariera, którą można rozwijać przechodząc na szczeble piłki nieco bardziej profesjonalnej. W tym momencie po rozmowie z kandydatem i podstawowym przeszkoleniu, oferujemy spokojne wprowadzenie do ligi, począwszy od mniej wymagających meczów. W zależności od stopnia przygotowania, sędzia otrzymywałby więcej spotkań do prowadzenia, z czasem coraz istotniejszych i trudniejszych.

Czy płacimy?
Tak, sędziowie pobierają ekwiwalent za swoją pracę. Wypłacany jest po zakończeniu każdej rundy lub sezonu, ale możliwe są także zaliczki.

Kontakt
Po szczegóły można zgłaszać się telefonicznie: 503-061-833, lub e-mailowo: [email protected]

Serwis korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug zgodnie z polityka prywatnosci. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookies w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.