Liga Amatorskich Klubów Piłkarskich

HLAKP: Weryfikacja 6. kolejkiPo analizie dokumentacji 6. kolejki Halowej Ligi Amatorskich Klubów Piłkarskich 2018/19, organizator przedstawia komunikat weryfikacyjny:

WYNIKI MECZÓW
• Zatwierdzono wyniki wszystkich meczów.

ZAWIESZENIA
• Michał Mędrzecki (meble-ars.pl Zjednoczeni) - 1 mecz (samorzutna czerwona kartka)
• Damian Kołodziej (Wataha) - 1 mecz (trzecia żółta kartka w sezonie)
• Michał Capała (NieDYSponowani) - 1 mecz (trzecia żółta kartka w sezonie)
• Daniel Kusy (Szukamy Sponsora) - 1 mecz (trzecia żółta kartka w sezonie)

SZLACHETNA PACZKA
• AZS UMCS - dodano zawodnika: Maciej Welman
• Politechnika Lubelska - dodano  zawodnika: Sebastian Janik

OKIENKO TRANSFEROWE
W czasie przerwy świąteczno-noworocznej otwarte jest okienko transferowe. Drużyny mogą dokonać do pięcu ruchów transferowych, nie przekraczając 25 zgłoszonych zawodników. Dozwolone są transfery między klubami, ale tylko zawodników, którzy nie rozagrali w tym sezonie ani jednego meczu (weryfikowane z protokołami meczowymi).
Transferu zawodnika dokonuje się przesyłając formularz zgłoszeniowy do rozgrywek na adres e-mail lakp@wp.pl najpóźniej do 4 stycznia o 23:59. W formularzu należy podać imiona, nazwiska i numery PESEL wyłącznie nowych zawodników. Jeśli po transferach drużyna liczy więcej niż 25 zawodników, w treści e-maila należy podać dane zawodników do wykreślenia. Na pierwszy mecz po przerwie świąteczno-noworocznej należy dostarczyć wydrukowany formularz z podpisami nowych zawodników, co uprawni ich do gry w zespole. Transfery zgłoszone po terminie nie będą brane pod uwagę.
 

Serwis korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug zgodnie z polityka prywatnosci. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookies w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.