Liga Amatorskich Klubów Piłkarskich

OLS 2019: Startujemy 7 marca!Start rozgrywek OLS 2019 nastąpi już 7 marca (czwartek)! W lidze wystartuje aż 68 drużyn, a nie jak wcześniej planowano 64. Powiększona została IV liga, w której 20 zespołów zagra ze sobą rundę zasadniczą (każdy z każdym), a następnie zostanie ona podzielona na pięć podgrup (1-4; 5-8; 9-12; 13-16; 17-20), w których drużyny zagrają ze sobą jeszcze raz, z zachowaniem punktów z fazy zasadniczej.
Przed rozpoczęciem I rundy Pucharu Ligi rozegrana zostanie runda wstępna, w której 8 drużyn (nowe drużyny w IV lidze: Decathlon, OBI Zwycięska, Billennium, Atmosfera Zabawa Sport, MPT Radio Taxi 919, Cloud Shisha Lounge Bar, Zajezdnia, Nasaro) zagra w systemie play-off o cztery miejca w Pucharze. Losowanie par rundy wstępnej odbędzie się w czwartek 28 lutego. Losowanie pucharowej drabinki w środę 6 marca. Poniżej odnośniki do terminarzy kolejkowych OLS 2019.

EKSTRALIGA - KLIKNIJ
I LIGA - KLIKNIJ
II LIGA - KLIKNIJ
III LIGA - KLIKNIJ
IV LIGA - KLIKNIJ

Serwis korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug zgodnie z polityka prywatnosci. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookies w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.