OLS: Terminarz 1. kolejki /wersja końcowa/
Ustalono terminarz 1. kolejki Orlikowej Ligi Szóstek 2019. Mecze rozegrane zostaną w dniach 7-12 marca. Kolorem niebieskim Puchar Ligi.
7 marca (czwartek) /ul. Róży Wiatrów/:
20:00 Dziesiąta – Moore
8 marca (piątek) /Al. Racławickie/:
20:05 Restauracja Szwejk – Bombardino 716
9 marca (sobota) /ul. Śliwińskiego/:
11:00 Promil – Gliniana
11:30 KS Świeżaki – Patataje
12:00 Stara Gwardia – Limuzyna z Lublina
12:30 MPT Radio Taxi 919 – PKS BIGOS
9 marca (sobota) /ul. Grabskiego/:
14:30 Mat-Geo – Mamrotki
15:00 Nasaro Team – ABM Polska
15:30 Decathlon – Billennium
9 marca (sobota) /ul. Radzyńska/:
19:30 Posesja – Wściekłe Psy
20:00 Atmosfera Zabawa Sport – Zajezdnia
20:30 Kośminek Bosko – KS Marmota
10 marca (niedziela) /ul. Śliwińskiego/:
12:00 Plaga Szczurów – CH Olimp
12:30 Robimy Marketing – Va Bank
13:00 Inża Team – Krupniki07
13:30 Nasaro – MPT Radio Taxi 919
14:00 FC Fabryka Formy – GOL-asy
14:30 Szerszeń Team – KP Wicher
10 marca (niedziela) /ul. Rycerska/:
13:00 WORD Lublin – Bio Berry
13:30 Husaria – OBI Zwycięska
14:00 KP Starówka – Malagenia
14:30 Underground Poker League – Nocowanie.pl
10 marca (niedziela) /ul. Lwowska/:
16:00 Szukamy Sponsora – Wolcar Auto
16:30 MM Studio Design – Hüttenes-Albertus
17:00 Wataha – Billennium
10 marca (niedziela) /ul. Tumidajskiego/:
18:00 Decathlon – TRANS-AUDYT.pl
18:30 ZiP Kalina – Poker Team
10 marca (niedziela) /ul. Rycerska/:
20:00 Cloud Shisha Lounge Bar – Ułani
20:30 GP Togatus – meble-ars.pl Zjednoczeni
11 marca (poniedziałek) /ul. Radzyńska/:
17:00 NieDYSponowani – MW Lublin
17:30 Elektro-Spark – Ekipa 666
11 marca (poniedziałek) /Świdnik, ul. Jarzębinowa/:
20:15 PHU Pad-Bud – Antique
21:00 Adampol Team – Politechnika Lubelska
11 marca (poniedziałek) /Al. Racławickie/:
20:00 Neo – RKS Perła
12 marca (wtorek) /ul. Grabskiego/:
20:00 Cloud Shisha Lounge Bar - Atmosfera Zabawa Sport
20:30 OBI Zwycięska – Zajezdnia
Ipso Iure – Widok /przełożony na inny termin/
Undefined Team – UMWL Szkoltex /przełożony na inny termin/