OLS: Terminarz 7. kolejki /wersja końcowa/
Ustalono terminarz 7. kolejki Orlikowej Ligi Szóstek 2019. Mecze rozegrane zostaną w dniach 18 - 28 kwietnia. Kolorem niebieskim Puchar Ligi.
18 kwietnia (czwartek) /ul. Róży Wiatrów/:
20:00 Ipso Iure – Antique /zaległy z 2. kolejki/
19 kwietnia (piątek) /Al. Racławickie/:
20:00 Starówka – Bio Berry
20 kwietnia (sobota) /ul. Lwowska/:
9:00 Ipso Iure – Widok
9:30 Plaga – Politechnika
10:00 Undefined – Szukamy Sponsora
20 kwietnia (sobota) /ul. Śliwińskiego/:
11:00 Mamrotki – Adampol
11:30 Inża – Patataje
12:00 Va Bank – TRANS-AUDYT.pl
20 kwietnia (sobota) /ul. Grabskiego/:
15:30 Kośminek – NieDYSponowani
16:00 Krupniki – Billennium
23 kwietnia (wtorek) /ul. Radzyńska/:
18:00 Decathlon – Szukamy Sponsora
18:30 Wataha – Patataje /awansem z 10. kolejki/
19:00 Marmota – Zjednoczeni /zaległy z 6. kolejki/
19:30 AZS – OBI /awansem z 10. kolejki/
20:00 UMWL – Ekipa 666
20:30 UMWL – Robimy Marketing
24 kwietnia (środa) /ul. Kunickiego/:
20:00 Dziesiąta – Perła /zaległy z 6. kolejki/
25 kwietnia (czwartek) /ul. Róży Wiatrów/:
20:00 Ipso Iure – Poker
26 kwietnia (piątek) /Al. Racławickie/:
20:00 Neo – Pad-Bud
27 kwietnia (sobota) /ul. Śliwińskiego/:
11:00 Kośminek – Mamrotki
11:30 Mat-Geo – R. Marketing
12:00 Togatus – Marmota
12:30 AZS – Patataje
13:00 Wolcar – Gwardia
13:30 Cloud Shisha – Świeżaki
27 kwietnia (sobota) /ul. Grabskiego/:
14:30 Plaga – MW Lublin
15:00 Malagenia – Zjednoczeni
15:30 Billennium – SAABiX
16:00 OBI – Zajezdnia
16:30 WORD – Va Bank
28 kwietnia (niedziela) /ul. Śliwińskiego/:
12:00 Krupniki – Szerszeń
12:30 Promil – Wściekłe Psy
13:00 Inża – NieDYSponowani
13:30 BIGOS – Wataha
14:00 Olimp – UPL
14:30 MPT Taxi – ABM
28 kwietnia (niedziela) /ul. Rycerska/:
13:00 Dziesiąta – Widok
13:45 Moore – Politechnika
28 kwietnia (niedziela) /ul. Lwowska/:
16:00 Bombardino – Elektro-Spark
16:30 TRANS-AUDYT.pl – Husaria
17:00 Wicher – Fabryka Formy
28 kwietnia (niedziela) /ul. Tumidajskiego/:
18:00 Posesja – MM Studio
18:30 Undefined – Hüttenes
19:00 Szwejk – Gliniana
28 kwietnia (niedziela) /ul. Rycerska/:
20:00 Nasaro – Ułani
20:30 GOL-asy – Nocowanie.pl
Adampol – Perła przełożony na 6 maja, godz. 21:05 (Świdnik)
Kalina – Antique przełożony na 6 maja, godz. 20:20 (Świdnik)