Liga Amatorskich Klubów Piłkarskich

Mistrzostwa Lublina w Beach SoccerzePrzy wspópracy z Lubelskim Związkiem Piłki Nożnej i lubelskim "jedynakiem" w piłce nożnej plażowej - Rapidem, ogłaszamy zapisy do turnieju o Otwarte Mistrzostwo Lublina w beach soccerze. Impreza rozegrana zostanie w pierwszy weekend lipca i ma szansę wejść na stałe do kalendarza imprez sportowych Lubelszczyzny.

Dwudniowy turniej zostanie rozegrany w formule grup i fazy play-off, a areną zmagań będzie oczywiście boisko do sportów plażowych przy Zalewie Zemborzyckim. LZPN objął patronat nad mistrzostwami, zapewniając także niezbędne wsparcie finansowe.

Wpisowe do turnieju zostało ograniczone do niezbędnego minimum w kwocie 100 zł. Liczba miejsc w turnieju jest ograniczona, a decydować będzie kolejność wpłat.

Dane kontaktowe podane są poniżej na plakacie. Mecze rozgrywane będą zarówno w sobotę, jak i niedzielę (6-7 lipca). Kilka dni wcześniej odbędzie się losowanie grup. Serdecznie zachęcamy do udziału w I Otwartych Mistrzostwach Lublina w beach soccerze. Start w turnieju zapowiedział oczywiście także zespół Rapidu, więc będzie możliwość rywalizacji z doświadczonym i ogranym na piasku zespołem.

plakat_beach_soccer

LISTA DRUŻYN:
1. Rapid
2. KS Marmota
3. Real Kalina
4. Poker Team
5. Lubnar
 

Serwis korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug zgodnie z polityka prywatnosci. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookies w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.