Liga Amatorskich Klubów Piłkarskich

OLS: Terminarz 16. kolejki /wersja końcowa/



Ustalono terminarz 16. kolejki Orlikowej Ligi Szóstek 2019. Mecze rozegrane zostaną w dniach 26 sierpnia - 3 września. Kolorem niebieskim Puchar Ligi.

26 sierpnia (poniedziałek) /ul. Radzyńska/:
17:00 Elektro-Spark – Bombardino /awansem z 18. kolejki/
17:30 Promil – Ekipa 666 /zaległy z 14. kolejki/

26 sierpnia (poniedziałek) /ul. Jarzębinowa, Świdnik/:
20:30 Politechnika – Moore /awansem z 18. kolejki/
21:15 Politechnika – Antique

27 sierpnia (wtorek) /ul. Radzyńska/:
20:00 UMWL – Promil /zaległy z 15. kolejki/
20:30 Adampol – Bombardino

28 sierpnia (środa) /ul. Grabskiego/:
18:30 TRANS-AUDYT.pl – BIGOS
19:00 Mamrotki – Va Bank
19:30 Szwejk – Elektro-Spark
20:00 Hüttenes – Undefined /awansem z 18. kolejki/
20:30 Wolcar – Patataje /awansem z 18. kolejki/

28 sierpnia (środa) /ul. Czwartaków/:
19:00 MW Lublin – Krupniki07 /zaległy z 15. kolejki/
19:30 UPL – Olimp /awansem z 18. kolejki/

29 sierpnia (czwartek) /ul. Lwowska/:
18:00 Togatus – Malagenia
18:30 Promil – Bombardino
19:00 Ekipa 666 – Undefined

29 sierpnia (czwartek) /ul. Rycerska/:
20:00 Nocowanie.pl – MW Lublin /awansem z 19. kolejki/
20:30 Wicher – Inża

29 sierpnia (czwartek) /ul. Róży Wiatrów/:
20:00 Kalina – Ipso Iure

30 sierpnia (piątek) /ul. Śliwińskiego/:
18:00 Perła – Poker
18:45 Moore – Neo

31 sierpnia (sobota) /ul. Śliwińskiego/:
11:00 R. Marketing – Marmota
11:30 Elektro-Spark – Wściekłe Psy /zaległy z 15. kolejki/
12:00 Kośminek – Bio Berry
12:30 Billennium – Szukamy Sponsora

31 sierpnia (sobota) /ul. Radzyńska/:
19:30 Nocowanie.pl – Plaga
20:00 Pad-Bud – Widok

1 września (niedziela) /ul. Śliwińskiego/:
12:00 Hüttenes – Wściekłe Psy
12:30 Wicher – Krupniki /awansem z 19. kolejki/
13:00 Wolcar – Świeżaki
13:30 Marmota – Togatus /awansem z 18. kolejki/
14:00 Cloud Shisha – Patataje

1 września (niedziela) /ul. Lwowska/:
16:00 Olimp – MW Lublin
16:30 AZS – Szukamy Sponsora /awansem z 18. kolejki/
17:00 Szerszeń – MW Lublin /zaległy z 14. kolejki/

1 września (niedziela) /ul. Tumidajskiego/:
18:00 GOL-asy – Szerszeń
18:30 OBI – Wataha
19:00 Nasaro – Zajezdnia

1 września (niedziela) /ul. Rycerska/:
20:00 Decathlon – Ułani
20:30 Fabryka Formy – UPL

2 września (poniedziałek) /ul. Radzyńska/:
17:00 Zajezdnia – TRANS-AUDYT.pl /awansem z 19. kolejki/
17:30 AZS – SAABiX

2 września (poniedziałek) /ul. Jarzębinowa, Świdnik/:
20:30 Perła – Adampol /awansem z 18. kolejki/
21:15 Antique – Kalina /awansem z 18. kolejki/

3 września (wtorek) /ul. Radzyńska/:
20:00 DomLublin – UMWL
20:30 Gliniana – Szwejk /awansem z 18. kolejki/

4 września (środa) /ul. Kunickiego/:
20:00 Dziesiąta – Adampol

Serwis korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug zgodnie z polityka prywatnosci. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookies w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.