Liga Amatorskich Klubów Piłkarskich

HLAKP 19/20: Komunikat organizacyjnyPragniemy przedstawić dwie istotne informacje organizacyjne.

1. Przypominamy, że 3 listopada o 23:59 upływa termin przesyłania kadr drużyn na rozgrywki Halowej Ligi Amatorskich Klubów Piłkarskich 2019/20. Kadry należy przesłać na adres lakp@wp.pl poprzez formularz zgłoszeniowy (do pobrania TUTAJ). W formularzu przesłanym na e-mail obowiązkowe są numery PESEL. Wydrukowany formularz, wraz ze wszystkimi podpisami należy dostaczyć na pierwszy mecz sezonu. Nieprzesłanie formularza w terminie wiązać się będzie z karą odjęcia punktu. Nieprzyniesienie formularza na pierwszy mecz w formie papierowej oznaczać będzie zaś brak możliwości przystąpienia do rozgrywek.

2. Mając na względzie oszczędność czasu kierowników drużyn i biorąc pod uwagę niewielką liczbę zmian organizacyjno-regulaminowych, zdecydowano się odwołać spotkanie organizacyjne rozgrywek, które było zaplanowane na najbliższy poniedziałek! Zamiast tego w poniedziałkowy wieczór na stronie pojawi się duży komunikat organizacyjny, zawierający najważniejsze informacje przed startem ligi, w tym także wyciąg z kluczowych podpunktów regulaminu.

Serwis korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug zgodnie z polityka prywatnosci. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookies w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.