Liga Amatorskich Klubów Piłkarskich

OLS 2020 - zapisyLiga Amatorskich Klubów Piłkarskich uruchamia zapisy do rozgrywek Orlikowej Ligi Szóstek 2020. Będzie to już jedenasty sezon rozgrywek orlikowy pod egidą LAKP. Maksymalna liczba drużyn, które mogą wziąć udział w OLS 2020 to 64. Start ligi planowany jest na drugi tydzień marca. Poniżej najważniejsze informacje.

Start ligi zaplanowany jest na drugi weekend marca, aczkolwiek pierwsze mecze mogą odbyć się nawet kilka dni wcześniej. Standardowo w rundzie wiosennej drużyny rozegrają 13 spotkań, a po letniej przerwie, do rozegrania zostanie 9 serii gier. W trakcie letniej przerwy planowane jest rozegranie Pucharu OLS. Szczegółowy kalendarz rozgrywek zostanie opublikowany w lutym.

Prawdopodobnie liczebność klas rozgrywkowych będzie wyglądała następująco: Ekstraliga, I liga, II liga, III iga - po 12 drużyn oraz IV liga – 16 zespołów.

Wpisowe dla drużyn Ekstraligi wyniesie 750 zł, a dla drużyn z lig I-IV 600 zł. Istnieje możliwość wystawienia faktury, jednak w takim wypadku wpisowe jest podniesione o 30 zł. Opłata wpisowa obejmuje zarówno cały sezon meczów ligowych, jak i Puchar Ligi, rozgrywany system "przegrywający odpada".

Przez cały styczeń drużyny, które mają zapewniony udział w OLS 2020 (zespoły z ubiegłego sezonu) mogą potwierdzać chęć gry - drogą e-mailową, telefoniczną lub bezpośrednio u organizatora. Poniżej dane kontaktowe. Brak potwierdzenia chęci udziału w lidze, skutkować będzie utratą miejsca. Przez cały czas zgłaszać się mogą także nowe ekipy – jeśli łączna liczba drużyn zgłoszonych przekroczy 64, organizator zastrzega prawo sobie selekcji i utworzenia końcowej listy drużyn w dniu 1 lutego. Od 1 do 14 lutego wszystkie ekipy przyjęte do sezonu OLS 2020 zobowiązane będą do opłacenia wpisowego. Brak takowej wpłaty także skutkuje utratą miejsca w lidze.

Kontakt:
e-mail: lakp@wp.pl
tel. 503-061-833

Serwis korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug zgodnie z polityka prywatnosci. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookies w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.