Puchar OLS rozlosowany
Rozlosowano grupy Pucharu OLS 2020. Ustalono terminarz ramowy fazy grupowej i drabinkę rozgrywek. Ustalono także terminarz godzinowy meczów 1. kolejki grupowej. Dalszy szczegółowy terminarz zostanie opublikowany w kolejnych dniach.
Grupy:
GRUPA A:
1. Antique & Dywany
2. Posesja
3. Malagenia
4. VoIP Studio
5. TRANS-AUDYT.pl
1. kolejka:
Antique - VoIP
TRANS-AUDYT.pl - Malagenia
pauzuje: Posesja
2. kolejka:
Antique - TRANS-AUDYT.pl
Posesja - VOIP
pauzuje: Malagenia
3. kolejka:
VoIP - TRANS-AUDYT.pl
Malagenia - Posesja
pauzuje: Antique
4. kolejka:
Posesja - Antique
Malagenia - VoIP
pauzuje: TRANS-AUDYT.pl
5. kolejka:
Posesja - TRANS-AUDYT.pl
Malagenia - Antique
pauzuje: VoIP
GRUPA B:
1. Moore
2. Wściekłe Psy
3. RKS Perła
4. Bombardino 716
5. Widok
1. kolejka:
Moore - Bombardino
Widok - Perła
pauzuje: Wściekłe Psy
2. kolejka:
Moore - Widok
Wściekłe Psy - Bombardino
pauzuje: Perła
3. kolejka:
Bombardino - Widok
Perła - Wściekłe Psy
pauzuje: Moore
4. kolejka:
Wściekłe Psy - Moore
Perła - Bombardino
pauzuje: Widok
5. kolejka:
Wściekłe Psy - Widok
Perła - Moore
pauzuje: Bombardino
GRUPA C:
1. Adampol Team
2. Robimy Marketing
3. Ułani
4. KS Marmota
5. Żubry
1. kolejka:
Adampol - Marmota
Żubry - Ułani
pauzuje: R. Marketing
2. kolejka:
Adampol - Żubry
R. Marketing - Marmota
pauzuje: Ułani
3. kolejka:
Marmota - Żubry
Ułani - R. Marketing
pauzuje: Adampol
4. kolejka:
R. Marketing - Adampol
Ułani - Marmota
pauzuje: Żubry
5. kolejka:
R. Marketing - Żubry
Ułani - Adampol
pauzuje: Marmota
GRUPA D:
1. Politechnika Lubelska
2. SAABiX
3. PHU Pad-Bud
4. LMKP Zon Admina
5. MW Lublin
1. kolejka:
Politechnika - Zon Admina
MW Lublin - Pad-Bud
pauzuje: SAABiX
2. kolejka:
Politechnika - MW Lublin
SAABiX - Zon Admina
pauzuje: Pad-Bud
3. kolejka:
Zon Admina - MW Lublin
Pad-Bud - SAABiX
pauzuje: Politechnika
4. kolejka:
SAABiX - Politechnika
Pad-Bud - Zon Admina
pauzuje: MW Lublin
5. kolejka
SAABiX - MW Lublin
Pad-Bud - Politechnika
pauzuje: Zon Admina
_______________________
Faza pucharowa:
Ćwierćfinały:
1) 1A - 2B
2) 1B - 2A
3) 1C - 2D
4) 1D- 2C
Półfinały:
1) zw. 1 - zw. 3
2) zw. 2 - zw. 4
Finał:
zwycięzcy z półfinałów
______________________
Terminarz 1. kolejki fazy grupowej:
27 czerwca (sobota) /ul. Grabskiego/:
14:30 Adampol - Marmota
15:00 Żubry - Ułani
27 czerwca (sobota) /ul. Radzyńska/:
19:30 Politechnika - Zon Admina
20:00 MW Lublin - Pad-Bud
28 czerwca (niedziela) /ul. Śliwińskiego/:
12:00 Moore - Bombardino
12:30 Widok - Perła
1 lipca (środa) /ul. Grabskiego/:
18:00 Antique - VoIP
18:30 TRANS-AUDYT.pl - Malagenia