Liga Amatorskich Klubów Piłkarskich

HLAKP 20/21 - zapisyStartują zapisy do kolejnego sezonu największej i najatrakcyjniejszej ligi halowej na Lubelszczyźnie. Halowa Liga Amatorskich Klubów Piłkarskich 2020/21 zaprasza wszystkie chętne zespoły do udziału i niniejszym przedstawia swoją ofertę.

ZAPISY
Zapisy startują z początkiem września i potrwają do 25 października.

WPISOWE
Ekstraliga - 1650 zł
niższe ligi - 1500 zł
przy zapotrzebowaniu na wystawienie faktury kwota wzrasta o 25 PLN - należy zgłosić to wcześniej, a podany zostanie odpowiedni nr konta

NR KONTA DLA WPŁAT BEZ FAKTURY
Nr konta: 61 1750 0012 1975 9000 0016 6475
Adrian Mańko
Tytułem: HLAKP 20/21 - nazwa drużyny

LIGA
HLAKP 20/21 wg wstępnego planu rusza w weekend 7-8 listopada i potrwa do końcówki lutego. Dokładne daty rozgrywania poszczgólnych kolejek zostaną ustalone pod koniec października, po konsultacji z kierownikiem obiektu. Liga rozgrywana będzie w podobnym do dotychczasowego systemie - soboty od popołudnia do wieczora i niedziele od rana do popołudnia. Każda drużyna rozegra minimum 13 spotkań. Czas gry 2 x 12 min. W Ekstralidze czas zatrzymywany, w niższych ligach zatrzymywana ostatnia minuta (o ile różnica goli nie jest większa niż 2). Regulamin nie będzie się różnił zbytnio od ubiegłorocznego.

OBSŁUGA MULTIMEDIALNA
Na jednej z pierwszych kolejek wykonywane będą zdjęcia grupowe oraz indywidualne, a także profesjonalne galerie meczowe. Wszystkie mecze Ekstraligi są nagrywane (możliwość wideoweryfikacji kontrowersyjnych sytuacji) i robione są z nich skróty. Dodatkowo przynajmniej jeden mecz w kolejce transmitowany jest na żywo. Ponadto z wybranych meczów niższych lig prezentowane są różne materiały filmowe - skróty końcówek, bramki, pojedyncze akcje.

OBSŁUGA INTERNETOWA
Na stronie internetowej lakp.pl trwa bieżąca aktulizacja wyników meczów, tabel i innych. Do dwóch dni po zakończeniu kolejki publikowany jest magazyn z opisami meczów kolejki "Wokół LAKP". Tekstowa relacja live z meczów odbywa się za pośrednictwem Twittera. Najciekawsze multmedia trafiają na konto na Facebooku lub Instagramie. Przygotowywane są także grafiki z najlepszymi piątkami kolejki w poszczególnych klasach rozgrywkowych.

DODATOWE ATRAKCJE
Spotkania odbywają się przy oprawie muzycznej (w przerwach). Obecny jest także spiker, prezentujący składy, strzelców bramek, kartki i inne kluczowe informacje meczowe. Na trybunach obiektu dostępna jest za darmo ligowa gazetka-informator z wynikami, tabelami itp. Prowadzone są także konkursy internetowe z nagrodami. Prawdopodobnie w zmienionej formie wydawany będzie magazyn "4 sekundy". To jednak trzymać będziemy w tajemnicy do samego końca. W opracowaniu są także kolejne niespodzianki dla uczestników.

NAGRODY
Uczestnicy otrzymują nagrody w postaci pucharów, statuetek, medali, dyplomów, a także nagrody rzeczowe. Szczegóły zostaną zaprezentowane na spotkaniu organizacyjnym.

SPOTKANIE ORGANIZACYJNE
Spotkanie organizacyjne z kierownikami drużyn odbędzie się 3 lub 4 listopada w godzinach wieczornych w sali 308 CSR UP przy ul. Głębokiej 31. Omówione zostaną kwestie regulaminowe, a także organiacyjne, związane ze startem ligi. Dokładna data i godzina zostanie podana z około dwutygodniowym wyprzedzeniem w stosownym newsie.

REGULAMIN HALI
Regulamin obiektu CSR UP zabrania spożywania alkoholu i palenia papierosów na całym terenie. Drużyny mogą zostać ukarane stosownie do przewinień za łamanie regulaminu, także przez osoby towarzyszące (kibiców). Niedozwolone jest m.in. także rozgrzewanie się piłkami poza halą sportową (na korytarzu, w szatni czy na trybunach). Za zniszczenia dokonane na obiekcie drużyny ponoszą odpowiedzialność finansową, zgodnie z wyceną administratora obiektu.

KONTAKT
tel.: 503-061-833
e-mail: lakp@wp.pl
lub osobiście do Adriana Mańko lub Pawła Kępki

AKTUALNA LISTA ZGŁOSZEŃ - TUTAJ

Serwis korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug zgodnie z polityka prywatnosci. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookies w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.