Liga Amatorskich Klubów Piłkarskich

Partnerzy HLAKP - MW SportPartnerem rozgrywek Halowej Ligi Amatorskich Klubów Piłkarskich 2021/22 jest firma MW Sport - producent odzieży sportowej.

Firma MW Sport działa na rynku od ponad 20 lat, tworząc wysokiej jakości odzież sportową. MW Sport przez lata swojej działalności ubierał mnóstwo klubów sportowych z Lubelszczyzny, ale także amatorskie drużyny z LAKP i innych lig. Firma rozwija się, wdrażając nowe technologie i wzornictwo. Przy tym oferuje konkurencyjne ceny, dostosowane do potrzeb rynku. MW Sport specjalizuje się w produkcji odzieży sportowej do większości gier zespołowych. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie, aby dopasować się do jego potrzeb. 

Produkty dostępne w MW Sport oraz inne cenne informacje znaleźć można na stronie internetowej firmy. Osoby zainteresowane wykonaniem strojów sportowych mogą kontaktować się z firmą telefonicznie: 81 745-40-54 lub e-mailowo: [email protected]

Serdecznie polecamy!

Serwis korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug zgodnie z polityka prywatnosci. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookies w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.