Liga Amatorskich Klubów Piłkarskich

OLS 2022 - zapisyRozpoczynamy zapisy do nowego sezonu - Orlikowej Ligi Szóstek 2022. Rozgrywki rozpoczną się w połowie marca i potrwają do końca października. Sezon obejmuje 22 kolejki, z letnią przerwą po 13. kolejce. Ponadto planowane jest rozegranie pierwszego sezonu Ligi Oldbojów OLS, jednak start tego projektu uzależniony jest od zainteresowania. Poniżej najważniejsze informacje.


ZAPISY
Zapisy startują z dniem 5 stycznia i potrwają do końca stycznia. 1 lutego organizator opublikuje listę przyjętych drużyn, które do 14 lutego włącznie będą zobligowane do uiszczenia wpisowego. Jeśli w lidze OLS lub lidze oldbojów będą nadal wolne miejsca, dopuszczone zostanie możliwość dodatkowych zgłoszeń w lutym.
16 lutego organizator opublikuje końcową listę drużyn z podziałem na klasy rozgrywkowe, a także terminarze kolejkowe na cały sezon.

WPISOWE
Wpisowe dla drużyn OLS 2022 wynosi 800 złotych. W przypadku Ekstraligi jest to kwota 900 złotych.

Wpisowe do ligi oldbojów wynosić będzie 750 złotych.

Jeśli drużyna chce zgłosić się do obu lig, może skorzystać ze specjalnej promocji: cena wpisowego + cena wpisowego x 50%.

Przy zapotrzebowaniu na fakturę każda z kwot powiększona jest o 25 złotych.

LIGA
Start rozgrywek wstępnie planowany jest na 14 marca. Do końcówki czerwca rozegranych zostanie 13 kolejek. Start rundy jesiennej nastąpi w drugiej połowie sierpnia, a koniec całego sezonu przewidziany jest na koncówkę października.
W wypadku ligi oldbojów organizator przewiduje 10 lub 12 miejsc, co skutkowałoby liczbą 18 lub 22 kolejek. Start prawdopodobnie z początkiem kwietnia.

CZAS GRY
Ekstraliga OLS: 2 x 20 minut
Niższe ligi: 2 x 12,5 min
Liga Oldbojów 2 x 12,5 min

REGULAMIN
Organizator opublikuje regulamin rozgrywek OLS i zarys regulaminu Ligi Oldbojów najpóźniej w drugiej połowie stycznia. Co najistotniejsze - zawodnik urodzony w 1987 roku i starszy może grać zarówno w OLS, jak i Lidze Oldbojów OLS, niekoniecznie reprezentując tę samą drużynę. Zawodnicy od 1988 roku i młodsi mogą grać wyłącznie w lidze OLS.

OBSŁUGA MULTIMEDIALNA I INTERNETOWA
Na pierwszych kolejkach drużynom wykonywane będą profesjonalne zdjęcia grupowe oraz zdjęcia z meczów. Co tydzień na stronie lakp.pl publikowany będzie magazyn z opisami meczów "Wokół LAKP". Na Twitterze publikowane są wyniki meczów zaraz po końcowym gwizdku. Aktualizacja pełnych wyników ze składami i tabelami następujace najpóźniej wieczorem w dniu meczowym. Po zakończeniu kolejki publikowany jest komunikat weryfikacyjny, zawierający m.in. sankcje dyscyplinarne.

NAGRODY
W tym sezonie zwycięzcy wszystkich klas rozgrywkowych otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe. Informacja w drugiej połowie stycznia. Ponadto tradycyjnie trzy najlepsze drużyny sezonu otrzymują puchary i medale. Pucharami nagradzani są także mistrzowie niższych ligach. Statuetki otrzymują najlepsi strzelcy, piłkarze i bramkarze każdej z lig. Ponadto uhonorowani zostają zwycięzcy klasyfikacji "Fair Play" oraz klasyfikacji dodatkowych - np. Trofeum Marianny.

TERMINY MECZÓW
Mecze rozgrywane będą w tygodniu w godzinach wieczornych oraz w weekendy od godzin południowych. Istnieje możliwość przekładania meczów według konkretnej procedury, o której organizator poinformuje za pośrednictwem forum kierowników drużyn na Facebooku.

KONTAKT
tel.: 503-061-833
e-mail: [email protected]
lub osobiście do Adriana Mańko

AKTUALNE LISTY ZGŁOSZEŃ
Orlikowa Liga Szóstek 2022
Liga Oldbojów OLS

Serwis korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug zgodnie z polityka prywatnosci. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookies w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.