Liga Amatorskich Klubów Piłkarskich

III liga OLS: Strzelcy

Poz. Zawodnik Drużyna Bramki
1 Radosław Mazur Fabryka Formy 24
2 Marcin Nowakowski Inża 23
3 Grzegorz Mocny Starówka 20
4 Adrian Prażmo Malagenia 18
4 Karol Wróbel Va Bank 18
6 Artur Kozak Starówka 16
6 Grzegorz Kosik Krupniki 16
8 Piotr Sawicki OSK Piotr 14
9 Mateusz Król Fabryka Formy 12
10 Kamil Bańkowski Bio Berry 11
11 Michał Babiarz Adampol 9
11 Paweł Wrzaszcz GOL-asy 9
11 Piotr Nowakowski Inża 9
14 Arkadiusz Grabowski GOL-asy 8
14 Piotr Rój GOL-asy 8
14 Bartłomiej Mikiciuk Fabryka Formy 8
17 Kamil Młynarski Krupniki 7
17 Kamil Przychodzień Inża 7
17 Adam Aina Posesja 7
20 Arkadiusz Miciuła Kośminek 6
20 Mateusz Cadima GOL-asy 6
20 Hubert Małyszka GOL-asy 6
23 Mateusz Szczepański Bio Berry 5
23 Leszek Huszaluk Va Bank 5
23 Robert Świć OSK Piotr 5
23 Andrzej Kwiecień Husaria 5
23 Grzegorz Marzęta Bio Berry 5
23 Marcin Śmigielski Va Bank 5
23 Michał Zagrodniczek Fabryka Formy 5
23 Łukasz Sosnowski Fabryka Formy 5
31 Łukasz Goś Posesja 4
31 Marek Bednarz OSK Piotr 4
31 Paweł Myśliwiecki Fabryka Formy 4
34 Mirosław Sałasiński Krupniki 3
34 Adam Miąc GOL-asy 3
34 Marek Szewczyk Napad 3
34 Wojciech Liwiak SKP 3
34 Kacper Fiłończuk Starówka 3
34 Sławomir Łukowski Bio Berry 3
34 Tomasz Świstak Fabryka Formy 3
34 Mikołaj Gaborski Posesja 3
34 Krzysztof Bednarczuk Fabryka Formy 3
34 Arkadiusz Jurek Napad 3
34 Konrad Żukiewicz GOL-asy 3
34 Piotr Sikora Bosko 3
34 Bernard Siczek Fabryka Formy 3
34 Paweł Birut Bio Berry 3
34 Marcin Miturski OSK Piotr 3
49 Michał Piskor Fabryka Formy 2
49 Bartłomiej Białecki Husaria 2
49 Tomasz Sim GOL-asy 2
49 Konrad Plichta Kośminek 2
49 Norbert Ładniak Bio Berry 2
49 Marcin Pasik Kośminek 2
49 Michał Mucha Bio Berry 2
49 Sebastian Król Starówka 2
49 Michał Dobosz GOL-asy 2
49 Paweł Kosior Va Bank 2
49 Michał Pyć Poker 2
49 Jacek Wróbel Va Bank 2
49 Marcin Pyśniak OSK Piotr 2
49 Damian Lipiński SKP 2
49 Jan Cegiełka Adampol 2
49 Kacper Wanielista Bosko 2
49 Łukasz Mucha Napad 2
49 Marcin Pyc OSK Piotr 2
49 Norbert Iwanek Krupniki 2
49 Piotr Ponikiewski Bombardino 2
49 Dzmitry Kobzeu Bosko 2
49 Grzegorz Płatek OSK Piotr 2
49 Konstanty Rożek Fabryka Formy 2
49 Wojciech Gonet Va Bank 2
49 Marcin Komadowski Husaria 2
49 Michał Turowski Fabryka Formy 2
49 Marcin Pietraszek OSK Piotr 2
49 Karol Skibiński SKP 2
49 Rafał Furtak Va Bank 2
49 Marcin Kanadys Va Bank 2
49 Michał Król Inża 2
49 Filip Kaczorowski SKP 2
49 Daniel Nowosad Va Bank 2
82 Patryk Fiuk Inża 1
82 Paweł Tycyk GOL-asy 1
82 Bartłomiej Milaniuk Napad 1
82 Paweł Nosek Starówka 1
82 Kamil Lewicki SKP 1
82 Marcin Błaziak Starówka 1
82 Rafał Żukiewicz GOL-asy 1
82 Kamil Marczyński Starówka 1
82 Przemysław Kłosowski Posesja 1
82 Mariusz Bąk Starówka 1
82 Dawid Sowiński Git 1
82 Tomasz Radecki Husaria 1
82 Adam Psujek UMWL Szkoltex 1
82 Mateusz Kowalczuk Husaria 1
82 Roman Ulanowski Krupniki 1
82 Jacek Małyszek Va Bank 1
82 Maciej Gawlik Husaria 1
82 Karol Mazur Napad 1
82 Jakub Rzechuła Napad 1
82 Hubert Zaborek OSK Piotr 1
82 Jacek Kuszta Va Bank 1
82 Łukasz Litiwniuk Husaria 1
82 Emil Mackiewicz MW 1
82 Szymon Łukaszewski Krupniki 1
82 Patryk Paluch SKP 1
82 Artur Kwiecień Husaria 1
82 Piotr Pitura OSK Piotr 1
82 Paweł Ostrowski Starówka 1
82 Jakub Król Inża 1
82 Grzegorz Cichosz Inża 1
82 Grzegorz Łasocha Bio Berry 1
82 Mariusz Jeż Krupniki 1
82 Patrycjusz Jedyk Inża 1
82 Łukasz Malesza Inża 1

Serwis korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug zgodnie z polityka prywatnosci. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookies w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.