Liga Amatorskich Klubów Piłkarskich

III liga OLS: Strzelcy

Kośminek
Poz. Zawodnik Drużyna Bramki
1 Radosław Mazur Fabryka Formy 24
2 Marcin Nowakowski Inża 23
3 Grzegorz Mocny Starówka 20
4 Karol Wróbel Va Bank 18
4 Adrian Prażmo Krupniki 18
6 Grzegorz Kosik Krupniki 16
6 Artur Kozak Starówka 16
8 Piotr Sawicki OSK Piotr 14
9 Mateusz Król Fabryka Formy 12
10 Kamil Bańkowski Bio Berry 11
11 Paweł Wrzaszcz GOL-asy 9
11 Piotr Nowakowski Inża 9
11 Michał Babiarz SKP 9
14 Bartłomiej Mikiciuk Fabryka Formy 8
14 Piotr Rój GOL-asy 8
14 Arkadiusz Grabowski GOL-asy 8
17 Kamil Młynarski Krupniki 7
17 Adam Aina Kośminek 7
17 Kamil Przychodzień Inża 7
20 Mateusz Cadima GOL-asy 6
20 Hubert Małyszka GOL-asy 6
20 Arkadiusz Miciuła Kośminek 6
23 Robert Świć OSK Piotr 5
23 Leszek Huszaluk Va Bank 5
23 Marcin Śmigielski Va Bank 5
23 Andrzej Kwiecień Husaria 5
23 Mateusz Szczepański Bio Berry 5
23 Grzegorz Marzęta Bio Berry 5
23 Michał Zagrodniczek Fabryka Formy 5
23 Łukasz Sosnowski Fabryka Formy 5
31 Łukasz Goś Kośminek 4
31 Paweł Myśliwiecki Fabryka Formy 4
31 Marek Bednarz OSK Piotr 4
34 Bernard Siczek Fabryka Formy 3
34 Mikołaj Gaborski Fabryka Formy 3
34 Konrad Żukiewicz GOL-asy 3
34 Adam Miąc GOL-asy 3
34 Paweł Birut Bio Berry 3
34 Piotr Sikora Kośminek 3
34 Krzysztof Bednarczuk Fabryka Formy 3
34 Sławomir Łukowski Bio Berry 3
34 Tomasz Świstak Fabryka Formy 3
34 Marcin Miturski OSK Piotr 3
34 Wojciech Liwiak SKP 3
34 Marek Szewczyk Napad 3
34 Arkadiusz Jurek Napad 3
34 Mirosław Sałasiński Krupniki 3
34 Igor Grobelski Starówka 3
34 Kacper Fiłończuk Starówka 3
50 Michał Pyć Krupniki 2
50 Norbert Iwanek Krupniki 2
50 Michał Piskor Fabryka Formy 2
50 Jacek Wróbel Va Bank 2
50 Wojciech Gonet Va Bank 2
50 Rafał Furtak Va Bank 2
50 Paweł Kosior Va Bank 2
50 Marcin Kanadys Va Bank 2
50 Marcin Pyc OSK Piotr 2
50 Michał Mucha Bio Berry 2
50 Tomasz Sim GOL-asy 2
50 Michał Dobosz GOL-asy 2
50 Norbert Ładniak Bio Berry 2
50 Bartłomiej Białecki Husaria 2
50 Daniel Nowosad Va Bank 2
50 Piotr Sadowski Va Bank 2
50 Marcin Pyśniak OSK Piotr 2
50 Michał Turowski Fabryka Formy 2
50 Kacper Wanielista Kośminek 2
50 Dzmitry Kobzeu Kośminek 2
50 Marcin Pietraszek OSK Piotr 2
50 Grzegorz Płatek OSK Piotr 2
50 Michał Król Inża 2
50 Marcin Komadowski Husaria 2
50 Karol Skibiński SKP 2
50 Jan Cegiełka SKP 2
50 Filip Kaczorowski SKP 2
50 Damian Lipiński SKP 2
50 Marcin Pasik Kośminek 2
50 Piotr Ponikiewski Kośminek 2
50 Konrad Plichta Kośminek 2
50 Łukasz Mucha Napad 2
50 Konstanty Rożek Fabryka Formy 2
50 Sebastian Król Starówka 2
84 Adam Psujek Krupniki 1
84 Hubert Zaborek OSK Piotr 1
84 Mariusz Jeż Krupniki 1
84 Roman Ulanowski Krupniki 1
84 Emil Mackiewicz Fabryka Formy 1
84 Jacek Kuszta Va Bank 1
84 Jacek Małyszek Va Bank 1
84 Piotr Pitura OSK Piotr 1
84 Grzegorz Łasocha Bio Berry 1
84 Rafał Żukiewicz GOL-asy 1
84 Paweł Tycyk GOL-asy 1
84 Przemysław Kłosowski Kośminek 1
84 Mateusz Kowalczuk Husaria 1
84 Tomasz Radecki Husaria 1
84 Artur Kwiecień Husaria 1
84 Łukasz Litiwniuk Husaria 1
84 Marcin Błaziak Starówka 1
84 Mariusz Bąk Starówka 1
84 Paweł Nosek Starówka 1
84 Paweł Ostrowski Starówka 1
84 Kamil Marczyński Starówka 1
84 Łukasz Malesza Inża 1
84 Dawid Sowiński Napad 1
84 Jakub Król Inża 1
84 Patryk Fiuk Inża 1
84 Maciej Gawlik Husaria 1
84 Kamil Lewicki SKP 1
84 Patryk Paluch SKP 1
84 Jakub Rzechuła Napad 1
84 Karol Mazur Napad 1
84 Bartłomiej Milaniuk Napad 1
84 Tomasz Piwowar Napad 1
84 Szymon Łukaszewski Krupniki 1
84 Patrycjusz Jedyk Inża 1
84 Grzegorz Cichosz Inża 1

Serwis korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug zgodnie z polityka prywatnosci. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookies w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.