Liga Amatorskich Klubów Piłkarskich
NAJBLIŻSZE MECZE
Ekstraliga
I liga
II liga
III liga
IV liga
V liga

27 maja (poniedziałek):
20:30 Politechnika – Widok /Politechnika/
21:15 Moore – Zon Admina /Politechnika/
28 maja (wtorek):
20:55 Adampol – Zon Admina /Staszic/
29 maja (środa):
20:00 Poker – Mentoza /Politechnika/
21:15 Zamkowo – Granit II /Politechnika/

TABELA DRUŻYN
Poz. Drużyna Mecze Punkty Bramki
1Mentoza102163 - 33
2Zon Admina82152 - 22
3Moore81939 - 16
4Adampol91846 - 29
5Zamkowo91637 - 45
6PULS101539 - 37
7Pad-Bud101340 - 49
8Politechnika91229 - 40
9Widok9934 - 40
10Ipso Iure10725 - 54
11Poker9631 - 48
12Granit II9223 - 45

27 maja (poniedziałek):
19:30 Wściekłe Psy – Pro-materials /Jagiełły/
20:00 Kalina – Żubry /Grabskiego/
28 maja (wtorek):
21:40 APP Energy – Mariol /Staszic/

TABELA DRUŻYN
Poz. Drużyna Mecze Punkty Bramki
1Homer102545 - 16
2Żubry101938 - 27
3MW101621 - 31
4Ułani101421 - 19
5OBI101420 - 19
6RKC4L101322 - 24
7APP Energy91223 - 23
8Wściekłe Psy91221 - 27
9Mariol91018 - 23
10Wolcar101026 - 33
11Pro-materials91016 - 23
12Kalina10923 - 29

27 maja (poniedziałek):
20:30 TRANS-AUDYT.pl – Neo /Jagiełły/
22:00 Gliniana – UPL /Politechnika/
29 maja (środa):
20:30 Mat-Geo – Plaga /Śliwińskiego/
20:45 Autoklinika – Malagenia /Politechnika/

TABELA DRUŻYN
Poz. Drużyna Mecze Punkty Bramki
1Malagenia92117 - 7
2Gliniana91830 - 23
3Neo101627 - 13
4Plaga101616 - 18
5Marmota101318 - 25
6Autoklinika91222 - 25
7TRANS-AUDYT.pl91116 - 16
8UPL91016 - 17
9Mat-Geo9919 - 26
10Carmas10814 - 25

27 maja (poniedziałek):
19:00 Królewscy – Va Bank /Jagiełły/
20:00 DomLublin – Marketing /Jagiełły/
20:00 Sokół – GOL-asy /Politechnika/
29 maja (środa):
22:00 PO Lighting – Concentrix /Politechnika/
22:30 Capital – Ebe Ebe /Politechnika/

TABELA DRUŻYN
Poz. Drużyna Mecze Punkty Bramki
1Królewscy92122 - 12
2Capital102017 - 9
3GOL-asy91925 - 10
4Marketing91924 - 13
5Ebe Ebe101415 - 21
6Concentrix101315 - 14
7Va Bank91315 - 16
8PO Lighting101215 - 18
9DomLublin91015 - 16
10Sokół9914 - 18
11Essenza10917 - 28
12LSM1038 - 27

28 maja (wtorek):
20:30 Emerlog – Olimp /Rycerska/
29 maja (środa):
19:30 Husaria – Świeżaki /Śliwińskiego/

TABELA DRUŻYN
Poz. Drużyna Mecze Punkty Bramki
1KOBO102221 - 14
2Świeżaki91922 - 12
3Ekipa 666101827 - 12
4Emerlog91722 - 16
5Dobra Droga101624 - 18
6Beer Stars101619 - 14
7Cartmax10913 - 23
8Olimp9812 - 16
9Husaria9813 - 21
10Midas6-12 - 17
OSTATNIE MECZE
TABELA DRUŻYN
Brak tabeli.

27 maja (poniedziałek):
20:00 Kurczaki – Mythos /Racławickie/
20:30 Perła – Kultywator /Grabskiego/
22:30 Krystal – 8LM /Politechnika/
29 maja (środa):
20:00 DHL – Furia /Śliwińskiego/

TABELA DRUŻYN
Poz. Drużyna Mecze Punkty Bramki
1Krystal92228 - 8
2Furia92037 - 14
3BIGOS101828 - 19
4Kurczaki od Eliasza91718 - 12
5Kultywator91315 - 21
6Mythos91213 - 24
7Perła91024 - 19
8ABM10817 - 27
98LM9714 - 32
10DHL9315 - 33

Serwis korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug zgodnie z polityka prywatnosci. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookies w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.