Liga Amatorskich Klubów Piłkarskich
NAJBLIŻSZE MECZE
Ekstraliga
I liga
II liga
III liga
IV liga

23 maja (poniedziałek):
19:00 Adampol – Marmota /Jagiełły/
22:00 Moore – Wściekłe Psy /Politechnika/
26 maja (czwartek):
18:00 Kalina – Perła /Śliwińskiego/
18:45 Marmota – Bosko /Śliwińskiego/
20:00 Ipso Iure – Pad-Bud /Róży Wiatrów/
27 maja (piątek):
20:10 Neo – Adampol /Racławickie/
21:30 Fabryka Formy – Politechnika /Politechnika/
28 maja (sobota):
10:00 Moore – Neo /Politechnika/

TABELA DRUŻYN
Poz. Drużyna Mecze Punkty Bramki
1Politechnika81957 - 19
2Moore81941 - 22
3Adampol81934 - 17
4Marmota81740 - 29
5Bosko91643 - 29
6Pad-Bud81238 - 25
7Kalina91233 - 33
8Ipso Iure9919 - 35
9Fabryka Formy9831 - 44
10Perła8519 - 46
11Wściekłe Psy9423 - 47
12Neo7012 - 44

23 maja (poniedziałek):
21:30 SAABiX – MW Lublin /Politechnika/
24 maja (wtorek):
20:00 Widok – Wolcar /Tumidajskiego/
25 maja (środa):
17:00 Mat-Geo – UPL /Radzyńska/
20:30 Malagenia – Zon Admina /Judyma/
22:00 APP Energy – Gliniana /Politechnika/
22:30 Ekipa 666 – Granit II /Politechnika/
26 maja (czwartek):
20:00 Widok – UPL /Rycerska/

TABELA DRUŻYN
Poz. Drużyna Mecze Punkty Bramki
1SAABiX92751 - 14
2Zon Admina92140 - 16
3Granit II91942 - 28
4Ekipa 66681616 - 12
5Mat-Geo91620 - 18
6Wolcar91221 - 22
7APP Energy91021 - 23
8MW8825 - 25
9Malagenia8712 - 23
10Gliniana9411 - 46
11Widok7312 - 21
12UPL839 - 32

24 maja (wtorek):
20:00 Promil – 2 Be Bio /Grabskiego/
20:30 DomLublin.pl – Inża /Grabskiego/
25 maja (środa):
17:30 4te Piętro – Jutrzenka /Radzyńska/
20:00 Ułani – You Can Dance /Judyma/
20:30 Mariol – Homer /Politechnika/
21:30 GOL-asy – R. Marketing /Politechnika/

TABELA DRUŻYN
Poz. Drużyna Mecze Punkty Bramki
12 Be Bio92125 - 9
2Ułani92123 - 10
3Promil91924 - 13
4Homer91723 - 13
5Mariol91630 - 14
6YCD91526 - 24
7GOL-asy91317 - 18
8Jutrzenka9914 - 30
9Marketing9716 - 19
10Inża9711 - 25
114te Piętro9511 - 26
12DomLublin947 - 26

23 maja (poniedziałek):
17:30 Plaga – Królewscy /Radzyńska/
19:45 OBI – Szukamy Sponsora /Jagiełły/
20:15 TRANS-AUDYT.pl – Essenza /Jagiełły/
26 maja (czwartek):
20:30 Capital – BIGOS /Rycerska/
27 maja (piątek):
19:10 Midas – Billennium /Racławickie/
29 maja (niedziela):
14:30 Concentrix A – Va Bank /Śliwińskiego/

TABELA DRUŻYN
Poz. Drużyna Mecze Punkty Bramki
1OBI92530 - 5
2Billennium92146 - 14
3TRANS-AUDYT.pl92017 - 11
4Królewscy91924 - 12
5Midas81312 - 7
6Va Bank8139 - 11
7Plaga9922 - 21
8Capital9910 - 17
9Szukamy Sponsora9811 - 22
10Essenza8711 - 20
11BIGOS947 - 24
12Concentrix A8-16 - 41

23 maja (poniedziałek):
17:00 Patataje – Sokół /Radzyńska/
25 maja (środa):
20:00 LSM – Castel Gandolfo /Politechnika/
21:00 Top – Mentoza /Politechnika/
29 maja (niedziela):
14:00 Concentrix B – Świeżaki /Śliwińskiego/
15:00 Husaria – OIRP /Śliwińskiego/
15:30 Klastmed – Olimp /Śliwińskiego/

TABELA DRUŻYN
Poz. Drużyna Mecze Punkty Bramki
1Mentoza72135 - 5
2Klastmed92122 - 7
3Castel Gandolfo91427 - 23
4Sokół Hanesco81318 - 13
5OIRP91328 - 24
6Olimp81318 - 17
7Husaria91017 - 24
8Świeżaki81013 - 21
9LSM8912 - 14
10Concentrix B9815 - 29
11Top9613 - 19
12Patataje9611 - 33
OSTATNIE MECZE
TABELA DRUŻYN
Brak tabeli.

Serwis korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug zgodnie z polityka prywatnosci. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookies w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.