Liga Amatorskich Klubów Piłkarskich

I liga OLS: Strzelcy

Poz. Zawodnik Drużyna Bramki
1 Mateusz Gawryszczak SAABiX 21
2 Michał Wasil Zon Admina 17
3 Jakub Sobieszek SAABiX 16
4 Kamil Sikora Granit II 15
5 Kacper Pytka-Wasil Zon Admina 14
6 Wojciech Migryt Granit II 11
6 Ernest Mroczek Widok 11
8 Maciej Łuczyński SAABiX 10
8 Artur Frączek Granit II 10
8 Jakub Szymala Granit II 10
11 Sebastian Sztejno SAABiX 9
11 Patryk Kowalczyk Mat-Geo 9
13 Krystian Kołodziejski Wolcar 8
13 Wojciech Kopeć Wolcar 8
13 Stanisław Zdybel Ekipa 666 8
16 Michał Haratynowicz Malagenia 7
16 Michał Wójtowicz Malagenia 7
16 Tomasz Dąbrowski MW 7
16 Wojciech Czernicki MW 7
16 Cezary Pęcak Gliniana 7
21 Maciej Jabłoński Malagenia 6
21 Piotr Szewczyk APP Energy 6
21 Grzegorz Mulawa APP Energy 6
24 Łukasz Knosala Widok 5
24 Grzegorz Iwańczuk MW 5
26 Damian Persona SAABiX 4
26 Damian Dęga APP Energy 4
26 Konstanty Rożek Zon Admina 4
26 Damian Bilski Zon Admina 4
26 Rafał Mitura MW 4
26 Kacper Golisz Granit II 4
26 Mateusz Woś Ekipa 666 4
26 Konrad Gąsiorowski MW 4
34 Jakub Łuczyński SAABiX 3
34 Bartosz Suchanowski UPL 3
34 Michał Młynarczyk Mat-Geo 3
34 Mateusz Rewerski Mat-Geo 3
34 Arkadiusz Sidor Zon Admina 3
34 Mateusz Siedlecki MW 3
34 Konrad Tarkowski Wolcar 3
34 Antoni Mietelski Wolcar 3
34 Damian Weremko Wolcar 3
34 Piotr Czernicki MW 3
34 Karol Różycki Granit II 3
34 Bartłomiej Rybaczek Granit II 3
46 Dominik Pietras APP Energy 2
46 Ireneusz Zygmunt UPL 2
46 Marcin Orłowski Zon Admina 2
46 Patryk Pulikowski UPL 2
46 Damian Brzozowski SAABiX 2
46 Bartłomiej Knosala Widok 2
46 Łukasz Ożga Widok 2
46 Mikołaj Poniatowski Gliniana 2
46 Paweł Paluch SAABiX 2
46 Jarosław Komarzeniec APP Energy 2
46 Tomasz Maciąg Zon Admina 2
46 Michał Mędrzecki Wolcar 2
46 Arkadiusz Wlizło Mat-Geo 2
46 Robert Krawczyński APP Energy 2
46 Grzegorz Wilczek SAABiX 2
46 Sebastian Król SAABiX 2
46 Łukasz Wolski Granit II 2
46 Kamil Dębicki MW 2
46 Marcin Pytka Zon Admina 2
46 Grzegorz Sternik MW 2
46 Konrad Marek Granit II 2
46 Jakub Twardzik SAABiX 2
46 Paweł Kossowski Mat-Geo 2
69 Paweł Michalski Ekipa 666 1
69 Rafał Misztal APP Energy 1
69 Marcin Płachta SAABiX 1
69 Michał Cios UPL 1
69 Przemysław Gdula UPL 1
69 Krzysztof Gustaw Mat-Geo 1
69 Paweł Kamiński Gliniana 1
69 Mateusz Szafrański Widok 1
69 Tomasz Bronikowski Zon Admina 1
69 Piotr Lewandowski Malagenia 1
69 Tomasz Wnuk APP Energy 1
69 Marcin Dalentka APP Energy 1
69 Łukasz Pilipczak APP Energy 1
69 Łukasz Sternik MW 1
69 Łukasz Daniluk UPL 1
69 Karol Ręba Gliniana 1
69 Maciej Łoś Malagenia 1
69 Michał Morawski APP Energy 1
69 Daniel Sekuła Wolcar 1
69 Wiktor Słomka Malagenia 1
69 Andrey Svitanko UPL 1
69 Robert Ciszewski Ekipa 666 1
69 Mariusz Matfiejczuk MW 1
69 Patryk Przebirowski Wolcar 1
69 Piotr Chęć APP Energy 1
69 Marcin Polski Mat-Geo 1
69 Ernest Serwin Wolcar 1
69 Rafał Tkaczyk UPL 1
69 Wojciech Gęborys Wolcar 1
69 Paweł Żmijan Ekipa 666 1
69 Adrian Migryt Granit II 1
69 Bogdan Gołdyn Ekipa 666 1
69 Tomas Butkevic Ekipa 666 1
69 Daniel Juchna Granit II 1

Serwis korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug zgodnie z polityka prywatnosci. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookies w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.