Liga Amatorskich Klubów Piłkarskich

Turniej Masters HLAKP 22/23

Na koniec sezonu rozegrany zostanie turniej Masters z udziałem mistrzów pięciu klas rozgrywkowych i obrońcy trofeum. Zwycięska drużyna otrzyma trofeum oraz voucher na kwotę 600 PLN do wykorzystania w klubie Masters (Tarasy Zamkowe lub Galeria Olimp). Finalista otrzyma voucher na kwotę 400 PLN do klubokawiarni Astoria.

Drużyny drogą losowania podzielone zostaną na dwie trzyzespołowe grupy. Mecze grupowe toczyć się będą w czasie 2 x 8 minut (zatrzymywana ostatnia minuta meczu, o ile różnica goli nie jest większa niż 2). Półinały i finał rozgrywane będą w czasie 2 x 12 minut (również z zatrzymywaną ostatnią minutą meczu). W przypadku remisu w półfinale lub finale o wygranej zdecyduje konkurs rzutów karnych (po 3 i ewentualnie do pierwszej przewagi).