Liga Amatorskich Klubów Piłkarskich

Zapisy

ZAPISY
Zapisy startują z dniem 1 stycznia i potrwają do końca stycznia lub do wyczerpania wolnych miejsc (max. 72 drużyny). 1 lutego organizator opublikuje listę przyjętych drużyn, które do 14 lutego włącznie będą zobligowane do uiszczenia wpisowego. Jeśli nadal pozostaną wolne miejsca, dopuszczona zostanie możliwość dodatkowych zgłoszeń w lutym.
16 lutego organizator opublikuje końcową listę drużyn z podziałem na klasy rozgrywkowe, a także terminarze kolejkowe na cały sezon.

WPISOWE
Wpisowe dla drużyn OLS 2023 wynosi 1300 złotych. W przypadku Ekstraligi jest to kwota 1500 złotych.

Przy zapotrzebowaniu na fakturę każda z kwot powiększona jest o 25 złotych.

KALENDARZ LIGI
Start rozgrywek wstępnie planowany jest na 11 marca. Do końcówki czerwca rozegranych zostanie 13 kolejek. Start rundy jesiennej nastąpi w drugiej połowie sierpnia, a koniec całego sezonu przewidziany jest na koncówkę października. Kalendarz rozgrywek uwzględniać będzie przerwę majówkową. Równolegle do meczów ligowych rozgrywany będzie Puchar Ligi w systemie KO (przegrywający odpada).

CZAS GRY
Ekstraliga OLS: 2 x 20 minut
Niższe ligi: 2 x 12,5 min

OBSŁUGA MULTIMEDIALNA I INTERNETOWA
Na pierwszych kolejkach drużynom wykonywane będą profesjonalne zdjęcia grupowe oraz zdjęcia z meczów. Co tydzień na stronie lakp.pl publikowany będzie magazyn z opisami meczów "Wokół LAKP". Na Twitterze publikowane są wyniki meczów zaraz po końcowym gwizdku. Aktualizacja pełnych wyników ze składami i tabelami następujace najpóźniej wieczorem w dniu meczowym. Po zakończeniu kolejki publikowany jest komunikat weryfikacyjny, zawierający m.in. sankcje dyscyplinarne. Wybrane, pojedyncze mecze są nagrywane lub transmitowane.

NAGRODY
Zwycięzcy wszystkich klas rozgrywkowych otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe. Ponadto tradycyjnie trzy najlepsze drużyny sezonu otrzymują puchary i medale. Pucharami nagradzani są także mistrzowie, wicemistrzowie i trzecie drużyny niższych ligach. Statuetki otrzymują najlepsi strzelcy, piłkarze i bramkarze każdej z lig. Ponadto uhonorowani zostają zwycięzcy klasyfikacji "Fair Play" oraz klasyfikacji dodatkowych - np. Trofeum Marianny. Planowane jest utworzenie dodatkowej klasyfikacji - Orlikowy SuperSnajper, w której wliczać się będą wszystkie bramki w sezonie (liga, Puchar OLS, Puchar Ligi, turniej Masters) - przewidziana jest atrakcyjna nagroda rzeczowa dla najlepszego strzelca.

TERMINY MECZÓW
Mecze rozgrywane będą w tygodniu w godzinach wieczornych oraz w weekendy od godzin południowych. Istnieje możliwość przekładania meczów według konkretnej procedury, o której organizator poinformuje za pośrednictwem forum kierowników drużyn na Facebooku.

KONTAKT
tel.: 503-061-833
e-mail: [email protected]
lub osobiście do Adriana Mańko

więcej info: https://lakp.pl/artykul.php?articleId=3212

 

Serwis korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug zgodnie z polityka prywatnosci. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookies w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.