Liga Amatorskich Klubów Piłkarskich

Ekstraliga OLS: Strzelcy

Kalina
Poz. Zawodnik Drużyna Bramki
1 Bartłomiej Barwiak Moore 41
2 Kamil Cieśla Antique 35
3 Paweł Szyjduk Adampol 32
4 Piotr Baran Poker 31
5 Dawid Pikul Politechnika 23
5 Grzegorz Góral Poker 23
7 Dawid Ptaszyński Ipso Iure 18
7 Mateusz Misztal Kalina 18
7 Ayoub Kherouf Widok 18
10 Marcin Bijas Antique 17
10 Jacek Piekarczyk Kalina 17
10 Sebastian Cieślak Dziesiąta 17
13 Przemysław Kwiatek Perła 16
14 Paweł Bugała Pad-Bud 15
14 Łukasz Wierzbicki Kalina 15
16 Łukasz Knosala Widok 14
17 Marek Błaszczak Neo 13
17 Dominik Struk Politechnika 13
17 Erwin Sobiech Poker 13
17 Karol Banachiewicz Kalina 13
21 Marcin Urban Moore 12
21 Mariusz Adamczyk Ipso Iure 12
21 Paweł Bielak Poker 12
24 Michał Babiarz Adampol 11
25 Michał Nurzyński Perła 10
25 Jacek Kochalski Adampol 10
25 Wojciech Krzymowski Poker 10
25 Karol Chmura Neo 10
29 Arkadiusz Ciągło Ipso Iure 9
29 Jakub Świderski Kalina 9
29 Krystian Okoniewski Ipso Iure 9
29 Michał Hajkowski Antique 9
33 Rafał Wiśniewski Pad-Bud 8
33 Piotr Bielak Pad-Bud 8
33 Marcin Borówka Politechnika 8
33 Paweł Uliczny Adampol 8
33 Michał Zlot Politechnika 8
33 Jan Cegiełka Adampol 8
33 Jakub Bednara Poker 8
40 Dominik Bojarski Neo 7
40 Antoni Markocki Ipso Iure 7
40 Krzysztof Jarnicki Dziesiąta 7
40 Marcin Szyjduk Adampol 7
40 Krzysztof Chilimoniuk Antique 7
40 Sebastian Król Dziesiąta 7
46 Paweł Maziarz Ipso Iure 6
46 Bartłomiej Knosala Widok 6
46 Daniel Pietras Politechnika 6
46 Przemysław Skrzypczyński Poker 6
50 Adrian Bartosik Pad-Bud 5
50 Przemysław Małaj Antique 5
50 Krystian Iwaniuk Antique 5
50 Krystian Joć Adampol 5
50 Bartosz Nogas Poker 5
50 Łukasz Mietlicki Poker 5
50 Jakub Marczuk Kalina 5
50 Aleksander Kukharchuk Politechnika 5
50 Bartłomiej Wazelin Pad-Bud 5
50 Sebastian Janik Kalina 5
50 Paweł Kisiel Perła 5
61 Maciej Sebastianiuk Moore 4
61 Maciej Kleszcz Moore 4
61 Łukasz Stefański Pad-Bud 4
61 Jakub Łuczyński Dziesiąta 4
61 Mateusz Krzywanowski Perła 4
61 Piotr Sternik Dziesiąta 4
61 Tomasz Kisiel Politechnika 4
61 Sebastian Orzędowski Adampol 4
61 Dariusz Wojciechowski Poker 4
61 Jarosław Komarzeniec Antique 4
61 Mateusz Pękalski Kalina 4
61 Patryk Drozd Kalina 4
61 Emil Klimkowicz Perła 4
61 Łukasz Stec Politechnika 4
75 Jan Błaszczak Neo 3
75 Franciszek Bojarski Neo 3
75 Bartłomiej Łebek Neo 3
75 Daniel Pluta Neo 3
75 Konrad Zieliński Moore 3
75 Jan Wojtasik Neo 3
75 Adrian Hofman Moore 3
75 Nikodem Solski Pad-Bud 3
75 Paweł Kasak Adampol 3
75 Paweł Nurzyński Perła 3
75 Krzysztof Poleszak Perła 3
75 Krzysztof Maryńczak Ipso Iure 3
75 Mateusz Gawryszczak Dziesiąta 3
75 Adam Frańczak Widok 3
75 Jacek Paździor Poker 3
75 Damian Charmast Pad-Bud 3
75 Dariusz Komarzeniec Antique 3
75 Marek Gliwka Kalina 3
75 Sebastian Sztejno Dziesiąta 3
75 Grzegorz Makaruk Politechnika 3
75 Michał Bartkowicz Pad-Bud 3
75 Adam Szyndler Adampol 3
75 Michał Piwnicki Kalina 3
75 Mirosław Budka Pad-Bud 3
75 Grzegorz Bronowicki Pad-Bud 3
100 Michał Gregorowicz Pad-Bud 2
100 Bartosz Chlebiej Perła 2
100 Przemysław Powaga Perła 2
100 Jakub Szymański Perła 2
100 Daniel Brzozowski Dziesiąta 2
100 Tomasz Pawluk Widok 2
100 Cezary Grzegorczyk Widok 2
100 Mateusz Tkaczyk Widok 2
100 Mateusz Małaj Antique 2
100 Kamil Ostrowski Adampol 2
100 Krzysztof Boguta Dziesiąta 2
100 Piotr Michoński Dziesiąta 2
100 Michał Bloch Poker 2
100 Grzegorz Kamiński Poker 2
100 Kamil Łuczkiewicz Antique 2
100 Łukasz Skroban Antique 2
100 Krzysztof Kosowski Kalina 2
100 Wojciech Wrzyszcz Kalina 2
100 Michał Ziemkiewicz Adampol 2
100 Przemysław Hajkowski Antique 2
100 Jan Dutkiewicz Neo 2
100 Mateusz Zawiślak Adampol 2
100 Łukasz Wolski Kalina 2
100 Marcin Wójcik Antique 2
124 Filip Bojarski Neo 1
124 Andrzej Jezierski Moore 1
124 Jakub Bomba Adampol 1
124 Daniel Hulicz Perła 1
124 Marcin Małocha Perła 1
124 Kamil Świrydo Perła 1
124 Jarosław Słowiński Ipso Iure 1
124 Marek Zugaj Ipso Iure 1
124 Radosław Szynkaruk Ipso Iure 1
124 Jakub Sobieszek Dziesiąta 1
124 Michał Łukiewicz Dziesiąta 1
124 Łukasz Maj Widok 1
124 Michał Rzążewski Politechnika 1
124 Marcin Zapał Poker 1
124 Radosław Chmielnicki Moore 1
124 Tomasz Wnuk Antique 1
124 Paweł Kośka Poker 1
124 Karol Strug Poker 1
124 Karol Lewczuk Kalina 1
124 Rafał Stępień Poker 1
124 Jakub Kawalec Moore 1
124 Daniel Mazurek Perła 1
124 Maciej Średnicki Antique 1
124 Damian Rusiecki Poker 1
124 Szymon Bielecki Adampol 1
124 Konrad Staszewski Pad-Bud 1
124 Rafał Rzędzicki Politechnika 1
124 Patryk Stadnicki Politechnika 1
124 Tomasz Pluta Neo 1
124 Veljko Nikitović Pad-Bud 1

Serwis korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug zgodnie z polityka prywatnosci. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookies w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.