Liga Amatorskich Klubów Piłkarskich
NAJBLIŻSZE MECZE
Ekstraliga
I liga
II liga
III liga
IV liga

20 września (poniedziałek):
19:15 Fabryka Formy – Adampol /Jagiełły/
22 września (środa):
20:30 Widok – Moore /Politechnika/
23 września (czwartek):
20:00 Ipso Iure – Perła /Róży Wiatrów/
24 września (piątek):
20:00 Neo – Kalina /Racławickie/
21:30 Politechnika – Gliniana /Politechnika/
25 września (sobota):
11:00 Pad-Bud – Wściekłe Psy /Śliwińskiego/

TABELA DRUŻYN
Poz. Drużyna Mecze Punkty Bramki
1Politechnika61836 - 12
2Adampol61827 - 8
3Moore61532 - 12
4Fabryka Formy61326 - 16
5Perła61219 - 21
6Kalina61022 - 14
7Ipso Iure6512 - 16
8Wściekłe Psy6417 - 20
9Gliniana6426 - 33
10Pad-Bud6312 - 33
11Neo6312 - 35
12Widok6014 - 35

21 września (wtorek):
21:30 Ekipa 666 – MW Lublin /Politechnika/
22:00 APP Energy – Szwejk na Promilach /Politechnika/
22:30 Bombardino – Zon Admina /Politechnika/
22 września (środa):
20:00 UPL – Malagenia /Politechnika/
21:15 Bombardino – Bosko /Politechnika/
24 września (piątek):
19:30 Bosko – Krupniki /Racławickie/
25 września (sobota):
12:15 Marmota – GOL-asy /Śliwińskiego/

TABELA DRUŻYN
Poz. Drużyna Mecze Punkty Bramki
1Marmota61529 - 8
2Zon Admina61316 - 8
3APP Energy61220 - 11
4Bosko61016 - 12
5Malagenia61011 - 9
6Ekipa 66661014 - 13
7Krupniki6916 - 13
8GOL-asy6911 - 15
9MW669 - 19
10UPL6512 - 23
11Szwejk6411 - 16
12Bombardino6-16 - 24

20 września (poniedziałek):
17:00 SAABiX – Mat-Geo /Radzyńska/
21 września (wtorek):
18:30 Zawsze Spoko – Ułani /Rycerska/
20:00 R. Marketing – Mat-Geo /Lwowska/
20:30 BNI – R. Marketing /Lwowska/
22 września (środa):
21:45 VoIP – Posesja /Politechnika/
23 września (czwartek):
18:00 Zawsze Spoko – SAABiX /Śliwińskiego/
26 września (niedziela):
12:00 Inża – Olimp /Śliwińskiego/
13:00 Wolcar – Granit /Śliwińskiego/

TABELA DRUŻYN
Poz. Drużyna Mecze Punkty Bramki
1SAABiX61523 - 5
2Mat-Geo51519 - 8
3Wolcar61519 - 11
4Ułani61315 - 7
5Granit II61315 - 8
6Marketing51223 - 7
7BNI61221 - 17
8Zawsze Spoko6614 - 19
9Inża639 - 18
10Olimp606 - 26
11VoIP6-14 - 24
12Posesja6-27 - 25

20 września (poniedziałek):
20:00 Szukamy Sponsora – Jutrzenka /Jagiełły/
20:30 Homer – TRANS-AUDYT.pl /Jagiełły/
21 września (wtorek):
18:00 BIGOS – Plaga /Rycerska/
23 września (czwartek):
19:00 2 Be Bio – Mariol /Śliwińskiego/
24 września (piątek):
19:00 OBI – Plaga /Racławickie/
25 września (sobota):
11:45 Świeżaki – Va Bank /Śliwińskiego/
 

TABELA DRUŻYN
Poz. Drużyna Mecze Punkty Bramki
1Jutrzenka61518 - 6
2Mariol61519 - 10
3Billennium61420 - 4
4Homer61313 - 9
5OBI61210 - 6
6BIGOS698 - 9
72 Be Bio6817 - 14
8Plaga669 - 13
9Szukamy Sponsora6511 - 20
10TRANS-AUDYT.pl638 - 18
11Va Bank6210 - 20
12Świeżaki607 - 21

20 września (poniedziałek):
17:30 Starówka – Patataje /Radzyńska/
23 września (czwartek):
18:30 Midas – Capital /Śliwińskiego/
24 września (piątek):
22:15 Królewscy – Midas /Politechnika/
26 września (niedziela):
12:30 Patataje – Husaria /Śliwińskiego/
13:30 Husaria – Capital /Śliwińskiego/

TABELA DRUŻYN
Poz. Drużyna Mecze Punkty Bramki
1Midas82023 - 13
2Królewscy71624 - 7
3Capital71413 - 7
4Husaria81022 - 17
5Sokół Hanesco81018 - 15
6Patataje8313 - 26
7Starówka806 - 34
OSTATNIE MECZE
TABELA DRUŻYN
Brak tabeli.
BAZA URODZIN
Imię i nazwisko Ile lat kończy
Mateusz Tkaczyk26
Patryk Kowalczyk22
Łukasz Korniluk26
Rafał Łachmański22
Rafał Paszkowski22

Serwis korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug zgodnie z polityka prywatnosci. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookies w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.