Liga Amatorskich Klubów Piłkarskich
NAJBLIŻSZE MECZE
Ekstraliga
I liga
II liga
III liga
IV liga

19 maja (środa):
20:30 Moore – Widok
20 maja (czwartek):
20:00 Politechnika – Ipso Iure
21 maja (piątek):
19:00 Neo – Perła

OSTATNIE MECZE
TABELA DRUŻYN
Poz. Drużyna Mecze Punkty Bramki
1Politechnika194889 - 33
2Pad-Bud194774 - 33
3Moore204065 - 43
4Adampol183974 - 35
5Kalina203863 - 55
6Antique193664 - 59
7Ipso Iure183153 - 38
8Perła192660 - 63
9Widok191839 - 63
10Neo191445 - 84
11Poker000 - 0
12UMWL Szkoltex000 - 0

18 maja (wtorek):
18:30 Wściekłe Psy – Ekipa 666
19 maja (środa):
21:45 Promil – Elektro-Spark
20 maja (czwartek):
19:00 Promil – Krupniki
21 maja (piątek):
20:00 Gliniana – Posesja
22 maja (sobota):
13:00 Ekipa 666 – Elektro-Spark

TABELA DRUŻYN
Poz. Drużyna Mecze Punkty Bramki
1Wściekłe Psy194561 - 22
2Fabryka Formy204050 - 27
3Gliniana183852 - 29
4Bombardino203350 - 31
5Elektro-Spark173032 - 21
6Ekipa 666183041 - 32
7Krupniki183046 - 39
8Szwejk212840 - 36
9Promil182230 - 43
10Posesja171729 - 46
11Undefined141323 - 37
12Hüttenes-Albertus6-32 - 21

19 maja (środa):
21:15 Szerszeń – Inża
21 maja (piątek):
21:00 VoIP – Zon Admina
22 maja (sobota):
11:30 Bosko – MW Lublin
12:00 GOL-asy – Malagenia
23 maja (niedziela):
13:00 Malagenia – Olimp
13:30 Togatus – Marmota
14:30 Inża - MW Lublin
16:30 GOL-asy – UPL

OSTATNIE MECZE
TABELA DRUŻYN
Poz. Drużyna Mecze Punkty Bramki
1Bosko184261 - 21
2Marmota183563 - 35
3MW173451 - 37
4Zon Admina182851 - 34
5UPL182841 - 31
6GOL-asy172847 - 41
7Malagenia172429 - 35
8Olimp182239 - 49
9VoIP182239 - 59
10Szerszeń181332 - 39
11Inża171123 - 54
12GP Togatus181033 - 74

18 maja (wtorek):
18:00 Mat-Geo – Granit II
19 maja (środa):
20:00 Wolcar – Ułani
21 maja (piątek):
20:30 R. Marketing – Forever Young
22 maja (sobota):
12:30 AZS – Billennium
23 maja (niedziela):
12:30 Plaga – Billennium

OSTATNIE MECZE


AZS - SAABiX 2-5 (0-1)

TABELA DRUŻYN
Poz. Drużyna Mecze Punkty Bramki
1Granit II184354 - 21
2Wolcar184160 - 26
3Ułani184046 - 19
4SAABiX203862 - 30
5Marketing183347 - 28
6AZS182934 - 27
7Mat-Geo192931 - 30
8KTS182137 - 39
9Va Bank191921 - 54
10Billennium181527 - 48
11Plaga181017 - 53
12Zjednoczeni1509 - 49

22 maja (sobota):
11:00 Patataje – Jutrzenka
13:30 Królewscy – Homer
23 maja (niedziela):
12:00 Świeżaki – Gwardia
14:00 Choiny – OBI
16:00 BIGOS – Sokół

TABELA DRUŻYN
Poz. Drużyna Mecze Punkty Bramki
1Homer184456 - 13
2TRANS-AUDYT.pl184251 - 14
32 Be Bio184251 - 14
4OBI173847 - 15
5Jutrzenka173448 - 18
6Choiny173341 - 30
7Szukamy Sponsora183040 - 24
8Świeżaki173040 - 31
9BIGOS172963 - 30
10Starówka182839 - 41
11Midas182737 - 36
12Mamrotki182541 - 51
13Królewscy182228 - 37
14Sokół Hanesco172034 - 45
15Gwardia181928 - 39
16Husaria181124 - 60
17Patataje171124 - 67
18Wataha161325 - 46
19Los Santos7110 - 14
20Raków3-30 - 9
OSTATNIE MECZE
TABELA DRUŻYN
Brak tabeli.

Serwis korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug zgodnie z polityka prywatnosci. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookies w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.