Liga Amatorskich Klubów Piłkarskich
NAJBLIŻSZE MECZE
Ekstraliga
I liga
II liga
III liga
IV liga

26 kwietnia (czwartek):
20:00 Ipso Iure – Primavera
28 kwietnia (sobota):
20:00 Dziesiąta – Antique
29 kwietnia (niedziela):
18:00 Widok – Poker
18:45 Antique – Bempresa
20:00 Pad-Bud – Perła
 

OSTATNIE MECZE
TABELA DRUŻYN
Poz. Drużyna Mecze Punkty Bramki
1Moore71321 - 14
2Kalina41221 - 4
3Dziesiąta51116 - 9
4Primavera61014 - 14
5Politechnika5921 - 15
6Perła5924 - 19
7Ipso Iure5714 - 15
8Bempresa6410 - 16
9Antique439 - 12
10Widok639 - 18
11Pad-Bud6315 - 28
12Poker5214 - 24

27 kwietnia (piątek):
20:00 Neo – Szwejk
28 kwietnia (sobota):
11:30 UPL – Wściekłe Psy
16:00 Malagenia – Promil
19:30 piekarz-auto.pl – Zawsze Spoko
30 kwietnia (poniedziałek):
18:30 Promil – 716
19:00 Adampol – Szerszeń

TABELA DRUŻYN
Poz. Drużyna Mecze Punkty Bramki
1Neo61515 - 6
2UMWL Szkoltex61218 - 9
3Promil4108 - 3
4Bombardino61017 - 13
5Malagenia6914 - 15
6Adampol6714 - 13
7Zawsze Spoko6710 - 16
8Szerszeń5612 - 10
9UPL666 - 11
10Szwejk654 - 8
11piekarz-auto.pl659 - 16
12Wściekłe Psy535 - 12

28 kwietnia (sobota):
10:30 Elektro-Spark – Hüttenes
12:30 Olimp – Mat-Geo
15:00 Wicher – Ekipa 666
29 kwietnia (niedziela):
12:30 MW Lublin – Plaga
16:30 Herbowa – Kancelaria
30 kwietnia (poniedziałek):
17:00 Gliniana – Undefined

OSTATNIE MECZE
TABELA DRUŻYN
Poz. Drużyna Mecze Punkty Bramki
1Hüttenes-Albertus61616 - 4
2Ekipa 66661221 - 7
3Elektro-Spark61214 - 6
4Gliniana61113 - 11
5Undefined61014 - 10
6Olimp61014 - 12
7Kancelaria6912 - 13
8MW677 - 12
9Wicher668 - 19
10Mat-Geo6414 - 23
11Plaga639 - 13
12Herbowa623 - 15

28 kwietnia (sobota):
15:30 Husaria – Kośminek
29 kwietnia (niedziela):
13:00 SKP Sport – Fabryka Formy
16:00 Bio Berry - Va Bank
30 kwietnia (poniedziałek):
17:30 Inża Team – OSK Piotr

TABELA DRUŻYN
Poz. Drużyna Mecze Punkty Bramki
1Krupniki92429 - 9
2Fabryka Formy61315 - 7
3Va Bank71217 - 11
4SKP71216 - 11
5GOL-asy71215 - 12
6Inża51117 - 8
7OSK Piotr6917 - 13
8Starówka7915 - 18
9Bio Berry6613 - 14
10Husaria737 - 27
11Kośminek625 - 19
12Napad709 - 26

28 kwietnia (sobota):
10:00 Mamrotki – Marmota
11:00 Gwardia – Świeżaki
14:00 Hanys – Limuzyna
14:30 Szemrani – ABM
29 kwietnia (niedziela):
12:00 Wataha – Zjednoczeni
13:30 Patataje – BIGOS
20:00 Szukamy Sponsora – Ułani
20:30 Gala – TRANS-AUDYT.pl

OSTATNIE MECZE
TABELA DRUŻYN
Poz. Drużyna Mecze Punkty Bramki
1Marmota61831 - 3
2Hanys61515 - 9
3Mamrotki61423 - 10
4Limuzyna61314 - 4
5Świeżaki61218 - 11
6Zjednoczeni61035 - 15
7Gala6917 - 10
8Gwardia579 - 7
9Szemrani577 - 13
10Ułani6612 - 11
11BIGOS668 - 16
12Szukamy Sponsora667 - 16
13ABM6513 - 28
14Wataha649 - 11
15TRANS-AUDYT.pl646 - 18
16Patataje601 - 43
OSTATNIE MECZE
TABELA DRUŻYN
Brak tabeli.
BAZA URODZIN
Imię i nazwisko Ile lat kończy
Marek Zwolak25
Mateusz Krzywanowski30
Mirosław Molin54
Edyta Woć30

Serwis korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug zgodnie z polityka prywatnosci. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookies w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.