Liga Amatorskich Klubów Piłkarskich

Trofeum Marianny

W Halowej Lidze Amatorskich Klubów Piłkarskich 2018/19, wzorem sezonu orlikowego, poza tradycyjnymi trofeami, przyznane zostanie dodatkowa nagroda - Trofeum Marianny. Różnica jest taka, że nagrody czekają na trzy najlepsze zespoły!Puchary trafią do drużyn, które na koniec sezonu ligowego HLAKP 18/19 globalnie (we wszystkich ligach) legitymować się będą najkorzystniejszym bilansem bramkowym. Przy równości w bilansie bramkowym - wyżej w klasyfikacji jest drużyna o większej liczbie strzelonych goli. Przy dalszej równości - wyżej będzie zespół z niższej klasy rozgrywkowej.Puchary zostaną ufundowany przez tatę, Marianny Czaplińskiej, który jest także zawodnikiem jednej z drużyn występujących w LAKP.

Dziewczynka od urodzenia zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi, a my wszyscy możemy jej pomóc, przekazując 1% podatku - więcej informacji TUTAJ lub bezpośrednio - TUTAJ.

Serwis korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug zgodnie z polityka prywatnosci. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookies w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.