Liga Amatorskich Klubów Piłkarskich

II liga OLS: Strzelcy

Poz. Zawodnik Drużyna Bramki
1 Paweł Michalski Tifosi 24
2 Daniel Misztal Hüttenes-Albertus 22
3 Piotr Ziółkowski Gliniana 18
4 Marcin Goc Szerszeń 16
4 Mateusz Rewerski Mat-Geo 16
6 Łukasz Misztal Elektro-Spark 14
6 Dawid Piorun Tifosi 14
8 Dawid Mazuruk Undefined 11
8 Robert Belniak Elektro-Spark 11
8 Michał Budzyński Poker 11
11 Paweł Mierzwa Ekipa 666 10
12 Przemysław Saniak Plaga 9
12 Hubert Korzeniewski GP Togatus 9
14 Mirosław Cioch Pił/Bem 8
14 Krystian Wolak Pad-Bud 8
14 Paweł Jakubczak Gliniana 8
17 Michał Dudziak Gliniana 7
17 Adrian Wójcik Wicher 7
17 Kamil Dudek Tifosi 7
17 Przemysław Gdula Olimp 7
17 Mateusz Pogoda Wicher 7
17 Mateusz Szuraj Mat-Geo 7
23 Mikołaj Poniatowski Wicher 6
23 Marcin Sitko MW 6
25 Radosław Rewerski Mat-Geo 5
25 Łukasz Sternik MW 5
25 Mateusz Żminda Hüttenes-Albertus 5
25 Marcin Szacoń Elektro-Spark 5
25 Stanisław Staniszewski Bombardino 5
25 Marek Lenartowicz Ekipa 666 5
25 Mateusz Flis Elektro-Spark 5
32 Michał Młynarczyk Git 4
32 Arkadiusz Perduta Tifosi 4
32 Arkadiusz Proch Gliniana 4
32 Piotr Sawicz Ruta 4
32 Krzysztof Gustaw Mat-Geo 4
32 Maciej Krukowski Ekipa 666 4
32 Konrad Osadczuk Herbowa 4
39 Łukasz Galant Olimp 3
39 Wojciech Kołtunowski Undefined 3
39 Tomasz Flis Undefined 3
39 Michał Sochan Zjednoczeni 3
39 Paweł Goljanek Herbowa 3
39 Tomasz Dąbrowski MW 3
39 Rafał Piwowarski Ekipa 666 3
39 Michał Krzak Undefined 3
39 Tomasz Stachurski Elektro-Spark 3
39 Jarosław Szewczuk Plaga 3
49 Marcin Mierzwa Ekipa 666 2
49 Artur Harasim Hüttenes-Albertus 2
49 Grzegorz Zieliński Plaga 2
49 Robert Krawczyński Ekipa 666 2
49 Daniel Krupka MW 2
49 Mirosław Pietraś Hüttenes-Albertus 2
49 Emil Mackiewicz MW 2
49 Karol Nalepa Plaga 2
49 Tomasz Martyniak Hüttenes-Albertus 2
49 Łukasz Ptaszyński Gliniana 2
49 Kamil Baczewski Bosko 2
49 Michał Rzążewski Politechnika 2
49 Filip Jeżewski Ekipa 666 2
49 Łukasz Barański Undefined 2
49 Michał Romanowski Olimp 2
49 Karol Charmas Plaga 2
49 Mirosław Lato MW 2
66 Damian Falisiewicz Tifosi 1
66 Paweł Kamiński Gliniana 1
66 Sebastian Łukasik Mat-Geo 1
66 Maciej Rydzak GP Togatus 1
66 Damian Kowalczuk Plaga 1
66 Adrian Mika Hüttenes-Albertus 1
66 Marek Zańko Herbowa 1
66 Jakub Cichosz Herbowa 1
66 Krzysztof Demianiuk Ekipa 666 1
66 Jakub Sawicki Elektro-Spark 1
66 Wojciech Wasil Olimp 1
66 Robert Sadurski Plaga 1
66 Jarosław Karpiński Undefined 1
66 Marcin Iwan Olimp 1
66 Piotr Grabowski Herbowa 1
66 Jakub Guz Gliniana 1
66 Grzegorz Stępień MW 1
66 Paweł Krasucki GP Togatus 1
66 Patryk Kowalczyk Mat-Geo 1
66 Mateusz Sawicki Undefined 1
66 Maciej Chodkiewicz MW 1
66 Artur Drobik Olimp 1
66 Tomasz Arciszewski Ruta 1
66 Mateusz Samborski Mat-Geo 1
66 Łukasz Pogoda Wicher 1
66 Damian Lech Plaga 1
66 Tomasz Szlachta Gliniana 1
66 Tomasz Skomra Hüttenes-Albertus 1
66 Mateusz Ściusk Mat-Geo 1
66 Robert Siwiński Ekipa 666 1
66 Piotr Malinowski Herbowa 1
66 Paweł Chruściel MW 1
66 Krzysztof Gołaszewski GP Togatus 1
66 Marcel Poleszak Elektro-Spark 1

Serwis korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug zgodnie z polityka prywatnosci. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookies w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.