Liga Amatorskich Klubów Piłkarskich

III liga OLS: Strzelcy

Poz. Zawodnik Drużyna Bramki
1 Krystian Kołodziejski Wolcar 19
2 Arkadiusz Dąbrowski Marketing 13
3 Kamil Miklaszewski Marketing 12
4 Kacper Galazdra AZS 9
4 Jakub Łupina Ułani 9
4 Remigiusz Baran Ułani 9
7 Jakub Sobieszek SAABiX 8
8 Sebastian Król SAABiX 7
9 Antoni Mietelski Wolcar 6
9 Michał Popławski Granit II 6
11 Adrian Jędrzejewski Billennium 5
11 Mateusz Gawryszczak SAABiX 5
11 Mateusz Rewerski Mat-Geo 5
11 Adam Rasiak Ułani 5
11 Patryk Kowalczyk Mat-Geo 5
11 Artur Frączek Granit II 5
11 Mariusz Głazik Granit II 5
18 Paweł Bogusław Va Bank 4
18 Rafał Misztal KTS 4
18 Marcin Płachta SAABiX 4
18 Paweł Tobiasz SAABiX 4
18 Damian Kowalczuk Plaga 4
18 Wiktor Słomka Zjednoczeni 4
18 Mariusz Śledź Marketing 4
18 Jacek Głazik Granit II 4
18 Konrad Marek Granit II 4
27 Leszek Huszaluk Va Bank 3
27 Mateusz Szuraj Mat-Geo 3
27 Kamil Kłyś SAABiX 3
27 Marcin Dalentka KTS 3
27 Łukasz Pilipczak KTS 3
27 Kamil Balcerek Marketing 3
27 Michał Walczak Wolcar 3
27 Daniel Sekuła Wolcar 3
27 Marcin Czajka Wolcar 3
27 Jakub Szymala Granit II 3
27 Tobiasz Kaciuczyk Billennium 3
27 Wojciech Gołofit Ułani 3
27 Łukasz Maj Granit II 3
40 Jan Nowosad Ułani 2
40 Łukasz Samarczenko SAABiX 2
40 Patryk Pulikowski AZS 2
40 Mirosław Cioch KTS 2
40 Rafał Szyszka Marketing 2
40 Michał Mędrzecki Wolcar 2
40 Arkadiusz Wlizło Mat-Geo 2
40 Paweł Gryta Ułani 2
40 Krystian Bogacz Mat-Geo 2
40 Mateusz Rusinek Zjednoczeni 2
40 Michał Gawroński KTS 2
40 Michał Krajewski Granit II 2
52 Wojciech Lachowski Billennium 1
52 Artur Harasim Billennium 1
52 Rafał Furtak Va Bank 1
52 Michał Kulpa Billennium 1
52 Dawid Wicha Marketing 1
52 Dawid Szatkowski Ułani 1
52 Jarosław Szewczuk Plaga 1
52 Michał Denis KTS 1
52 Michał Urbaś KTS 1
52 Przemysław Pulikowski AZS 1
52 Przemysław Gdula AZS 1
52 Marcin Gałat Wolcar 1
52 Łukasz Styżej Wolcar 1
52 Paweł Paluch SAABiX 1
52 Norbert Piotrowski Marketing 1
52 Paweł Kowalczyk Plaga 1
52 Przemysław Saniak Plaga 1
52 Damian Dęga KTS 1
52 Patryk Łysakowski Marketing 1
52 Michał Sochan Zjednoczeni 1
52 Łukasz Karalus SAABiX 1
52 Krzysztof Gawron Zjednoczeni 1
52 Karol Czachorowski Ułani 1
52 Bartłomiej Sieńko AZS 1
52 Wojciech Migryt Granit II 1
52 Rafał Pulik Billennium 1
52 Wojciech Kopeć Wolcar 1
52 Piotr Ćwikliński Wolcar 1
52 Damian Weremko Wolcar 1
52 Patryk Kołodyński Wolcar 1
52 Jacek Leszcz AZS 1
52 Bartosz Wiśniewski AZS 1
52 Daniel Lipniacki AZS 1
52 Kacper Galant AZS 1
52 Adrian Lemiech AZS 1
52 Dawid Kurkiewicz Billennium 1
52 Jarosław Staszków Plaga 1
52 Klim Morenkov KTS 1
52 Bartłomiej Iwanek Plaga 1
52 Paweł Debajło Zjednoczeni 1
52 Patryk Wąsik Granit II 1
52 Paweł Tylus Granit II 1
52 Michał Śliwa Mat-Geo 1
52 Michał Oniszko KTS 1
52 Maciej Góralewski KTS 1

Serwis korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug zgodnie z polityka prywatnosci. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookies w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.