Liga Amatorskich Klubów Piłkarskich

I liga HLAKP: Strzelcy

Poz. Zawodnik Drużyna Bramki
1 Stanisław Staniszewski Bombardino 20
2 Przemysław Kwiatek Perła 16
3 Michał Zlot Politechnika 15
3 Jakub Szymala Czarni 15
5 Sebastian Cieślak Dziesiąta 11
5 Daniel Mróz Szerszeń 11
7 Sebastian Zlot Ruta 10
7 Arkadiusz Adamczuk GP Togatus 10
9 Dawid Mazuruk Undefined 9
9 Marek Stefańczuk GP Togatus 9
11 Michał Nurzyński Perła 8
12 Aleksander Szczuchniak Posesja 7
12 Łukasz Barański Undefined 7
12 Daniel Brzozowski Dziesiąta 7
12 Mateusz Szafrański Bombardino 7
16 Michał Kozak Posesja 6
16 Paweł Gryta Ruta 6
16 Sławomir Flis Czarni 6
19 Michał Popławski Czarni 5
19 Wojciech Migryt Czarni 5
19 Michał Krzak MPT Taxi 5
19 Mateusz Krzywanowski Perła 5
19 Ernest Tatara Bombardino 5
19 Tomasz Mazur Bombardino 5
25 Jakub Waliłko Undefined 4
25 Krzysztof Gołaszewski GP Togatus 4
27 Rafał Szkoda Szerszeń 3
27 Michał Czarnecki Posesja 3
27 Bartłomiej Gnyp Sparta 3
27 Mateusz Kędzierski Ruta 3
27 Piotr Sternik Dziesiąta 3
27 Piotr Sawicz Undefined 3
27 Tomasz Iwaniak Undefined 3
27 Kamil Ostrowski Dziesiąta 3
27 Michał Pawelec Czarni 3
27 Paweł Godzwon Sparta 3
27 Jakub Sobieszek Dziesiąta 3
38 Patryk Augustyniak Posesja 2
38 Kamil Stec Ruta 2
38 Paweł Lizun Szerszeń 2
38 Hubert Korzeniewski GP Togatus 2
38 Rafał Borowski Szerszeń 2
38 Arkadiusz Wlizło Mat-Geo 2
38 Marcin Goc AZS 2
38 Krzysztof Boguta Dziesiąta 2
38 Daniel Hulicz Perła 2
38 Tomasz Flis Undefined 2
38 Mikołaj Matuszyk Sparta 2
49 Adrian Wrona Perła 1
49 Kamil Kubaj Szerszeń 1
49 Łukasz Kamiński Undefined 1
49 Kamil Michalak Posesja 1
49 Mateusz Bartyzel Dziesiąta 1
49 Marcin Flis Czarni 1
49 Jakub Szymański Perła 1
49 Adam Aina Bosko Kośminek 1
49 Robert Misztal GP Togatus 1
49 Karol Nowicki Bombardino 1
49 Tomasz Rzeszut Sparta 1
49 Maciej Rydzak GP Togatus 1
49 Krzysztof Nastulak Undefined 1
49 Łukasz Styżej Dziesiąta 1
49 Michał Wasil GP Togatus 1
49 Damian Brzozowski Dziesiąta 1
49 Mateusz Szczecki GP Togatus 1
49 Krzysztof Poleszak Perła 1
49 Bartosz Spaczyński Bio Berry 1
49 Mikołaj Gaborski Fabryka Formy 1
49 Jakub Baran Fabryka Formy 1
49 Michał Łukiewicz Dziesiąta 1
49 Konrad Kiejda Dziesiąta 1
49 Marcin Sugier Szerszeń 1
49 Krzysztof Wrona GP Togatus 1
49 Wojciech Taranowicz Sparta 1
49 Jarosław Oleksiak Szerszeń 1
49 Krzysztof Jarnicki Dziesiąta 1
49 Ireneusz Kowalski Bombardino 1
49 Grzegorz Soroka Ruta 1
49 Artur Frączek Czarni 1
49 Michał Małecki Sparta 1
49 Kamil Świrydo Perła 1

Serwis korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug zgodnie z polityka prywatnosci. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookies w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.