Liga Amatorskich Klubów Piłkarskich

Turniej eLAKP FIFA20 #zostańwdomuW związku z nową rzeczywistością wynikającą z pandemii koronawirusa zapraszamy do zabawy i wzięcia udziału w turnieju e-sportowym eLAKP w grę FIFA 20 na konsoli PlayStation 4, lecz przede wszystkim do zostania w domu w tym trudnym dla wszystkich czasie.

Turniej adresowany jest do przedstawicieli drużyn zgłoszonych do rozgrywek OLS 2020, przy czym przedstawiciel drużyny nie musi być zgłoszony w kadrze drużyny w rozgrywkach OLS 2020. W przypadku chęci udziału w turnieju więcej niż jednego przedstawiciela danej drużyny, Organizator dopuszcza możliwość wystawienia drugiej drużyny (np. Moore II) z zastrzeżeniem obowiązku dokonania drugiej opłaty wpisowej, a także, w przypadku więcej niż 64 zgłoszeń, pierwszeństwa zgłoszeń od drużyn zgłaszających tylko jedną drużynę. Poniżej regulamin turnieju.

REGULAMIN

1. Zapisy do turnieju trwają od dn. 31 marca (wtorek) do godz. 23:59 w dn. 4 kwietnia (sobota). Harmonogram turnieju zostanie przedstawiony po zamknięciu zgłoszeń.

2. Zapisy do turnieju odbywają się poprzez wypełnienie formularza dostępnego TUTAJ i przesłanie go na adres lakp@wp.pl.W formularzu zgłoszeniowym uczestnik zobowiązany jest do podania imienia i nazwiska, nazwy profilu w grze FIFA 20 (PSN ID), nazwy reprezentowanej drużyny OLS 2020 oraz nazwy wybranej drużyny klubowej w turnieju. Wraz z formularzem uczestnik zobowiązany jest do przesłania potwierdzenia dokonania opłaty wpisowego na nr rachunku:
Adrian Mańko
61 1750 0012 1975 9000 0016 6475

3. Wpisowe do udziału w turnieju wynosi minimum 50 zł od drużyny. Zachęcamy do wyższych wpłat, ponieważ całość wpisowego zostanie przeznaczona na zakup środków ochrony osobistej dla szpitala jednoimiennego w Puławach, który stoi na pierwszej linii frontu w walce z epidemią.

4. Turniej rozgrywany jest wyłącznie na oryginalnych egzemplarzach gry FIFA 20 na konsole PlayStation 4.

5. W zależności od liczby zgłoszeń zostanie określona formuła rozgrywek: a) w przypadku poniżej 8 zgłoszeń turniej będzie mieć formułę rozgrywek ligowych, w których zwycięzcą zostanie uczestnik, który zajmie I miejsce w tabeli. Obowiązuje formuła każdy z każdym, mecz + rewanż rozgrywane jeden po drugim. Kolejność miejsc tabeli ustalana jest zgodnie z pkt. 22 Regulaminu OLS 2020 dostępnego na http://lakp.pl/webpage.php?id=25. b) w przypadku od 8 do 64 zgłoszeń organizator dążyć będzie do rozegrania turnieju w formule pucharowej. Każda runda pucharowa toczona jest w systemie KO do 2 zwycięstw, a zwycięzca awansuje do kolejnej rundy (1/32 finału, 1/16 finału, 1/8 finału, ćwierćfinały, półfinały, mecz o 3. miejsce, finał). W przypadku remisu następuje dogrywka oraz ew. rzuty karne.

6. Drabinka rozgrywek zostanie ustalona na podstawie losowania, przy czym w przypadku niepodzielności liczby zgłoszeń przez 8 lub 16 w I rundzie rozgrywek dopuszczone zostaną „wolne losy” skutkujące automatycznym awansem drużyny do II rundy.

7. Mecze rozgrywane są dowolnymi drużynami klubowymi, tj. z wyłączeniem reprezentacji narodowych oraz drużyn MLS All-Stars i Adidas All-Stars. Uczestnicy deklarują wybór drużyny w formularzu zgłoszeniowym i nie mają możliwości zmiany drużyny przez czas trwania turnieju.

8. Mecze rozgrywamy w trybie mecz towarzyski online (nie FUT). Aby rozegrać mecz uczestnicy muszą odszukać profile swojego przeciwnika, dodać go do znajomych i zaprosić do rozegrania meczu. W każdej rundzie rozgrywek zawodnicy będą mieli 2 dni na ustalenie między sobą konkretnej godziny spotkania i rozegranie meczów. W celu ułatwienia umawiania terminu meczów organizator stworzy dedykowaną grupę na Messengerze, do której zaprosi wszystkich uczestników turnieju. W celu umawiania meczów pomiędzy przeciwnikami obowiązuje komunikacja na Messengerze, co pozwoli na weryfikację w przypadku niestawienia się przeciwnika w ustalonym terminie. Jeśli drużyny zgłoszą gotowość do wcześniejszego rozegrania meczu, za zgodą organizatora mecz pomiędzy przeciwnikami może rozpocząć się wcześniej, ale nie później niż ustalony termin na rozegranie spotkań danej rundy.

9. Jeżeli w wyznaczonym czasie na rozegranie spotkania mecz się nie odbędzie ze względu na brak możliwości porozumienia się jego uczestników, mecz zostaje unieważniony, oddany obustronnym walkowerem i żadna z drużyn nie awansuje do kolejnej rundy za wyjątkiem sytuacji, gdy wynika to z ewidentnej winy jednego z zawodników.

10. Ustawienia meczu online
a) prędkość gry: normalna;
b) sterowanie dowolne
c) długość połowy: 6 minut;
d) składy: online;
e) kartki, spalone, kontuzje: włączone.

11. Po zakończeniu meczu jego zwycięzca zobowiązany jest do dokonania zrzutu ekranu lub zdjęcia przedstawiającego wynik meczu i przesłania go do organizatora.

12. W przypadku porzucenia gry przez jednego z zawodników (bez względu na przyczynę opuszczenia gry) zostaje on ukarany walkowerem 0:3. W takim przypadku uczestnik, który pozostał w grze zobowiązany jest do zrobienia zrzutu ekranu lub zdjęcia potwierdzającego opuszczenie gry przez przeciwnika oraz przesłania go do organizatora.

13. Nagrody:
a) zwycięzca turnieju otrzyma puchar oraz dyplom, a drużyna, którą reprezentuje będzie miała możliwość anulowania trzech żółtych kartek (różnych zawodników) w rozgrywkach OLS 2020;
b) zdobywca II miejsca otrzyma dyplom, a drużyna, którą reprezentuje będzie miałamożliwość anulowania dwóch żółtych kartek (różnych zawodników) w rozgrywkach OLS 2020;
c) zdobywca III miejsca otrzyma dyplom, a drużyna, którą reprezentuje będzie miała możliwość anulowania jednej żółtej kartki w rozgrywkach OLS 2020; d) w przypadku zajęcia miejsc I-III przez przedstawicieli tej samej drużyny (np. Moore, Moore II) możliwość anulowania żółtych kartek nie sumuje się.

14. Organizatorem turnieju eLAKP FIFA 20 z ramienia LAKP jest Adrian Mańko wraz z pomagającymi mu przy tym osobami.

15. Organizator zastrzega sobie prawo do podejmowania decyzji w kwestiach nieokreślonych w niniejszym regulaminie, a także do jego modyfikacji w celu sprawnego przeprowadzenia turnieju.

LISTA ZGŁOSZONYCH
1. Adam Tuziemski (Poker Team)
2. Michał Łukasik (KS Marmota)
3. Krzysztof Buczyński (Moore)
4. Dmytro Charushyn (Moore II)
5. Mateusz Gawryszczak (SAABiX)
6. Kamil Balcerek (Robimy Marketing)
7. Tomasz Biaduń (Robimy Marketing II)
8. Kamil Woch (OBI Zwycięska)
9. Marcin Szerląg (FC Fabryka Formy)
10. Jarosław Widomski (Undefined Team)
11. Piotr Pawlak (KTS Forever Young)
12. Mateusz Gil (KS Choiny)
13. Jakub Markiewicz (Sokół)
14. Emil Klimkowicz (Perła)
15. Marcin Gorczyca (Poker Team II)
16. Krystian Joć (Adampol Team)
17. Przemysław Powaga (Perła II)
18. Hubert Małyszka (GOL-asy)

Serwis korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug zgodnie z polityka prywatnosci. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookies w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.