Liga Amatorskich Klubów Piłkarskich

OLS 2020: Kadry drużynW związku ze zbliżającym się restartem sezonu OLS 2020, organizator informuje o konieczności przesłania pełnej kadry drużyny do 7 marca włącznie. Drużyny mają prawo dokonywać nielimitowanej liczby transferów, niezależnie od składów z końcówki rundy jesiennej czy z rozgrywek HLAKP. Maksymalna liczba zgłoszonych zawodników w kadrze drużyny to 25.

Każdy zespół na adres lakp@wp.pl do maksymalnie 7 marca, godz. 23:59 musi przesłać kadrę zespołu w formie wyłącznie imion i nazwisk. Wzór:
Jan Kowalski, Piotr Nowak, Adam Zieliński, Andrzej Wójcik, Tomasz Kowalczyk...

Jednocześnie w przypadku zawodników, którzy nie grali w rozgrywkach ligowych pod egidą LAKP w latach 2017-2020 należy podać numer PESEL w nawiasie. Wzór:
Jan Kowalski, Piotr Nowak, Adam Zieliński, Andrzej Wójcik, Tomasz Kowalczyk, Mariusz Mazurek (88031117166)...

Jeśli kierownik zespołu przesyłający kadry nie jest pewny, czy dany zawodnik występował w LAKP w powyższych latach, a co za tym idzie czy jest w bazie danych strony, na wszelki wypadek należy podać nr PESEL zawodnika.

Kadrę można wysyłać
- w treści wiadomości e-mail
- jako dokument tekstowy Microsoft Word lub Notatnik

Serwis korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug zgodnie z polityka prywatnosci. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookies w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.