Liga Amatorskich Klubów Piłkarskich

Puchar Ligi 2024

Drabinka PL 2024

Runda wstępna:

1. Pro-materials – Furia BaLoN 4-1 (1-1)
2. Krystal – Ekipa 666 3-0 wo


I runda:
1. KOBO – LSM 4-0 (2-0)
2. OBI Zwycięska – Plaga Szczurów 4-2 (1-2)
3. DHL – Wolcar 0-3 wo
4. 8LM – Ebe Ebe 2-1 (2-0)
5. Marmota – Neo 3-1 (1-1)
6. Concentrix – Świeżaki 6-1 (2-1)
7. Widok – Husaria 6-0 (5-0)
8. Promaterials – Zamkowo 0-3 wo
9. Kultywator – Homer 3-1 (1-0)
10. Poker – RKC4L 0-3 wo
11. Autoklinika – Carmas 1-0 (0-0)
12. ABM Greiffenberger – Kurczaki od Eliasza 2-1 (0-0)
13. Adampol – Ułani 3-2 (1-1)
14. PO Lighting – Granit II 0-3 wo
15. Midas – Mythos 1-1 (1-1) k. 2-4
16. BIGOS – Cartmax 0-1 (0-0)
17. DomLublin.pl – Va Bank 0-0 k. 2-3
18. Moore – Emerlog 2-0 (1-0)
19. Beer Stars – Politechnika 0-11 (0-2)
20. Sokół – Gliniana 3-0 wo
21. Królewscy – GOL-asy 6-0 (2-0)
22. Pad-Bud – Malagenia 7-0 (4-0)
23. Mentoza – Olimp 3-0 wo
24. PULS – Żubry 2-1 (0-0)
25. Perła – Zon Admina 1-4 (0-2)
26. Krystal – R. Marketing 1-2 (0-1)
27. Capital – UPL 1-1 (1-1) k. 4-5
28. Ipso Iure – TRANS-AUDYT.pl 0-2 (0-1)
29. APP Energy – ZiP Kalina 3-0 wo
30. Wściekłe Psy – Dobra Droga 3-1 (0-0)
31. Mat-Geo – Mariol 2-2 (1-1) k. 3-1
32. Essenza – MW Lublin 3-0 wo


II runda:
1. KOBO - OBI Zwycięska 0-3 wo
2. Wolcar - 8LM 5-0 (2-0)
3. Marmota - Concentrix 4-2 (2-1)
4. Widok - Zamkowo 4-3 (0-0)
5. Kultywator - RKC4L 1-5 (0-2)
6. Autoklinika - ABM 5-1 (4-0)
7. Adampol - Granit II 3-0 wo
8. Mythos - Cartmax 3-0 wo
9. Va Bank - Moore 1-4 (0-1)
10. Politechnika - Sokół 7-1 (2-0)
11. Królewscy - Pad-Bud 0-3 wo
12. Mentoza - PULS 2-1 (0-0)
13. Zon Admina - Robimy Marketing 3-1 (3-0)
14. UPL - TRANS-AUDYT.pl 1-1 (0-0) k. 7-6
15. APP Energy - Wściekłe Psy 4-3 (0-1)
16. Mat-Geo - Essenza 2-2 (1-1) k. 4-5


III runda:
1. OBI Zwycięska - Wolcar Auto 2-2 (0-1) k. 3-1
2. Marmota - Widok 2-2 (0-1) k. 3-2
3. RKC4L - Autoklinika 1-1 (0-0) k. 5-4
4. Adampol Team - Mythos 10-0 (4-0)
5. Moore - Politechnika 3-0 wo
6. Pad-Bud - Mentoza 7-2 (2-1)
7. Zon Admina - UPL 1-1 (0-0) k. 3-2
8. APP Energy - Essenza 0-3 wo


IV runda:
1. OBI - Marmota 3-0 wo
2. RKC4L - Adampol 3-2 (1-1)
3. Moore - Pad-Bud 2-2 (2-2) k. 3-4
4. Zon Admina - Essenza 3-0 wo


V runda:
1. OBI - RKC4L 3-0 (2-0)
2. Pad-Bud - Zon Admina 2-3 (1-2)


Finał:
OBI - Zon Admina

Serwis korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug zgodnie z polityka prywatnosci. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookies w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.