Liga Amatorskich Klubów Piłkarskich

Puchar Ligi 2019

Runda wstępna:
Decathlon - Billennium 0-2 (0-1)
Nasaro - MPT Taxi 0-3 wo
Cloud Shisha - AZS 1-0 (0-0)
OBI - Zajezdnia 5-2 (2-1)

I runda:
1. GOL-asy - Wściekłe Psy 0-0 k. 3-4
2. UPL - Starówka 3-2 (1-0)
3. Poker - MPT Taxi 4-0 (2-0)
4. Fabryka Formy - ABM 14-0 (6-0)
5. Malagenia - Wataha 3-2 (2-1)
6. Kalina - OBI 7-0 (3-0)
7. Gliniana - SAABiX 6-0 (3-0)
8. Togatus - Gwardia 3-0 wo
9. Husaria - Bio Berry 0-3 (0-2)
10. Szerszeń - Wolcar 2-3 (2-2)
11. Promil - MM Studio 2-6 (1-4)
12. Wicher - Neo 1-4 (0-1)
13. Antique - Zjednoczeni 3-0 (1-0)
14. Nocowanie.pl - Perła 1-1 (0-1) k. 1-3
15. Pad-Bud - WORD 4-1 (3-0)
16. Hüttenes - Posesja 0-3 wo
17. Świeżaki - BIGOS 3-0 (1-0)
18. Marmota - Olimp 0-4 (0-2)
19. Inża - Patataje 7-0 (4-0)
20. Va Bank - TRANS-AUDYT 4-3 (3-1)
21. Elektro-Spark - MW Lublin 0-3 wo
22. UMWL - Robimy Marketing 2-3 (2-2)
23. Krupniki - Billennium 3-0 wo
24. Kośminek Bosko - NieDYSponowani 3-0 wo
25. Mamrotki - Adampol 1-6 (0-1)
26. Dziesiąta - Mat-Geo 3-0 wo
27. Ipso Iure - Widok 0-1 (0-0)
28. Cloud Shisha - Ekipa 666 3-1 (1-1)
29. Undefined - Szukamy Sponsora 0-3 wo
30. Moore - Ułani 3-1 (1-0)
31. Bombardino - Szwejk 4-1 (2-0)
32. Plaga - Politechnika 0-3 wo


II runda:
1. Wściekłe Psy - UPL 7-1 (4-0)
2. Poker Team - Fabryka Formy 3-2 (2-2)
3. Malagenia - ZiP Kalina 0-3 wo
4. Gliniana - Togatus 6-4 (2-1)
5. Bio Berry - Wolcar 1-1 (1-1), k. 5-4
6. MM Studio - Neo 2-1 (1-1)
7. Antique - Perła 7-3 (3-1)
8. Pad-Bud - Posesja 9-1 (4-1)
9. Świeżaki - Olimp 1-2 (1-1)
10. Inża - Va Bank 0-3 (0-1)
11. MW Lublin - Robimy Marketing 1-2 (1-1)
12. Krupniki - Kośminek 3-0 wo
13. Adampol - Dziesiąta 5-0 (3-0)
14. Widok - Cloud Shisha 0-3 (0-1)
15. Szukamy Sponsora - Moore 2-7 (0-4)
16. Bombardino 716 - Politechnika 1-1 (1-1) k. 4-3


III runda:
1. Wściekłe Psy - Poker Team 1-8 (1-2)
2. ZiP Kalina - Gliniana 6-1 (2-1)
3. Bio Berry - MM Studio 1-4 (0-2)
4. Antique - Pad-Bud 8-2 (2-2)
5. Olimp - Va Bank 0-1 (0-1)
6. Robimy Marketing - Krupniki 4-1 (2-0)
7. Adampol - Cloud Shisha 3-0 (2-0)
8. Moore - Bombardino 716 4-4 (1-2) k. 2-4


IV runda:
1. Poker Team - ZiP Kalina 12-2 (4-2)
2. MM Studio - Antique 1-2 (1-1)
3. Va Bank - Robimy Marketing 2-1 (2-0)
4. Adampol - Bombardino 2-1 (0-0)


V runda:
1. Poker Team - Antique 2-2 (1-0) k. 2-0
2. Va Bank - Adampol 1-4 (1-2)


VI runda:
1. Poker Team - Adampol Team

Serwis korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug zgodnie z polityka prywatnosci. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookies w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.