Liga Amatorskich Klubów Piłkarskich

Puchar Ligi 2020

Runda wstępna:
1. Sokół – Jutrzenka 0-4 (0-1)
2. Los Santos – Homer 0-1 (0-0)
3. Raków – Choiny 3-0 wo
4. Królewscy – Midas 0-0 k. 0-3


I runda:
1. Zjednoczeni – Ekipa 666 0-0 k. 4-5
2. AZS – Billennium 3-0 (0-0)
3. Wolcar – Gliniana 1-2 (1-0)
4. Promil – Hüttenes 1-4 (1-0)
5. Mamrotki – Elektro-Spark 1-2 (1-0)
6. Fabryka Formy – Raków 9-1 (2-1)
7. Midas Odczynniki – TRANS-AUDYT.pl 0-1 (0-0)
8. Perła – Moore 1-3 (0-2)
9. OBI Zwycięska – Husaria 3-0 (1-0)
10. Homer – GP Togatus 2-2 (1-1) k. 5-4
11. MW Lublin – Posesja 1-1 (1-0) k. 4-2
12. Zon Admina – Mat-Geo 5-0 (2-0)
13. Politechnika – Szwejk 6-0 (4-0)
14. Krupniki – Wataha 2-1 (1-0)
15. Va Bank – Ułani 1-7 (0-3)
16. UPL – Neo 1-2 (0-0)
17. Forever Young – Ipso Iure 2-5 (0-3)
18. Plaga Szczurów – Undefined 0-3 wo.
19. Olimp – Szerszeń Team 1-2 (1-2)
20. Wściekłe Psy – Patataje 3-1 (1-0)
21. VoIPStudio – Widok 1-1 (1-0) k. 3-1
22. Poker – Bosko 3-2 (2-1)
23. Malagenia – Gwardia 1-0 (1-0)
24. SAABiX – Szukamy Sponsora 7-1 (1-0)
25. Adampol – Jutrzenka 2-0 (0-0)
26. BIGOS – Granit II 0-5 (0-1)
27. Pad-Bud – Bombardino 0-3 (0-1)
28. Antique & Dywany – UMWL 3-0 wo
29. 2 Be Bio – Robimy Marketing 1-9 (1-4)
30. Inża – Starówka 1-1 (1-1) k. 5-6
31. Marmota – Świeżaki 2-1 (0-0)
32. Kalina – GOL-asy 3-0 (0-0)


II runda:
1. Ekipa 666 – AZS 0-3 wo
2. Gliniana – Huttenes 3-0 wo
3. Elektro-Spark – Fabryka Formy 0-3 wo
4. TRANS-AUDYT.pl – Moore 0-3 (0-1)
5. OBI – Homer 1-3 (0-0)
6. MW Lublin – Zon Admina 2-2 (0-2) k. 2-4
7. Politechnika – Krupniki 3-0 wo
8. Ułani – Neo 4-0 (1-0)
9. Ipso Iure – Undefined Team 3-0 wo
10. Szerszeń Team – Wściekłe Psy 0-3 wo
11. VoIP Studio – Poker 3-0 wo
12. Malagenia – SAABiX 4-2 (2-1)
13. Adampol – Granit II 0-3 wo
14. Bombardino – Antique & Dywany 3-3 (2-2) k. 3-4
15. Robimy Marketing – Starówka 0-3 wo
16. Marmota – Kalina 3-0 wo


III runda:
1. AZS - Gliniana 3-0 wo
2. Fabryka Formy - Moore 1-2 (0-1)
3. Homer - Zon Admina 0-3 (0-0)

4. Politechnika - Ułani
5. Ipso Iure - Wściekłe Psy
6. VoIP - Malagenia
7. Granit II - Antique & Dywany
8. Starówka - Marmota 0-3 wo

IV runda:
1. AZS - Moore
2. Zon Admina - Politechnika/Ułani
3. Ipso Iure/Wściekłe Psy - VoIP/Malagenia
4. Granit II/Antique & Dywany - Marmota

Serwis korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug zgodnie z polityka prywatnosci. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookies w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.